Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 18940

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671340 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

28/02/2015 22:26
OMLETE VAKARIŅĀS?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

28/02/2015 22:35
Biju uz Tropu dienām Zoodārzā. Ij ronīšu uzstāšanos redzēju, ij Amūras dievīgos svītru kodus vēroju. Tik burvīgi tie strīpucīši.
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

28/02/2015 22:39
frīn- man, lūdzu SPA... nu ļoti vajag..
0 0
28/02/2015 22:39
jā!es nēsāju līdz noplīst, ieb izdilst!tagat kauko nopērku!nevar visslaik botās, ieb armijas zābakos!ziemā līdz centram botās tak kājas salst stundu braucot!paņēmu pagāišruden baltkrievijas, nekas!tikai mīksti!šoruden pirkšu otrus!tos cietākos!jāskatās!es jau kerzačos staigātu ar partanku!vismaz kāja brīva un elpo!dabu tos foršos!tie a var izmaksāt daudz!feina kirza un autu maiņa, kāja justos kā operā!i ziemā i vasarā!nu ziemā jāpiedomā!es pa div gadi nonēsāju piecus pārus!tā viņi smagi, itsevišķi ziemā!jākopj!a tā ja drusku uzvilkt nekāda vaina!darbā nevar!udenī stāvu!i ar gumovikiem kāju sabeigšu!nagi vairs neaug!i to tos krutākos velku ar partanku!ūdens tāpat iziet gumjai cauri, kaut tā centimetru bieza!
0 0
28/02/2015 22:44
a kas!man kad otrā maiņa, ta brokastis divos!kefīru nedzeru!sokolādi gandrīz needu, pienu a nedrīkst!nedrīks ābolus!vobšem skābu nedrīkst!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23502

28/02/2015 22:46
Costa. Frizūru taču pati saveidosi. Un nagi, ja savējie, tad tak sakopsi.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

28/02/2015 22:50
Costa, bīstos, ka SPA zoodārzs nepiedāvā.
0 0
28/02/2015 22:50
ar līmētiem sūdīgāk!tikai pārāk uzpucēties a nedrīkst!kavalieris pārpratīs!
0 0
28/02/2015 22:55
costa!a tu tur uz kazino ei!
0 0
28/02/2015 22:59
ja visu dienu nekas nav labs ēsts!ta omlete paidot!ar biezpiena piegaršu!siers jocīgs!costa!māki kult sviestu!
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

28/02/2015 23:19
eju, batka... eju.. ja kavalieri uzaicina.. 
0 0
28/02/2015 23:26
tad staltu seksi!
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

28/02/2015 23:30
beat- šoreiz nederēs ne manis veidotā frizūra, ne arī manikīrs...  
 ja jāstājās publikas priekšā- vajag būt līmenī..
0 0
28/02/2015 23:30
sascha tāda prātīga palikusi, toties ube jūk prātā-visu laiku tik ķērc, krievi nāk, krievi nāk, krievi nāk :)))
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

28/02/2015 23:44
dump- ne Tu zini kāda biju, ne arī kāda esmu ... mums nekad nav bijis pa ceļam... un nebūs arī... nemaz nemeģini..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23502

28/02/2015 23:45
Nu tad zibenīgi pie meistariem jāpierakstās. Tu esi Londonā?
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

28/02/2015 23:47
Londonā, Londonā..
0 0
28/02/2015 23:48
iskatās, ka es jau runāju nevietā!
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

28/02/2015 23:50
nevietā.. izlasi vispirms savu tēmu..
0 0
28/02/2015 23:50
nu a divas štukas sanāk!man700 vidēji uz papīra!uz rokas 600
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas