’’Lūgšana resnajai tantei.’’ atbildu beatai caur trim lapām.
00
28/02/2015 21:38
nekas!līdz pensijai maksāšu!tiko iesāku!ne manam šogadvienam 18padsmit!es maksāju pa70eiro!pa gadu jau pāri par štuku parādā valstij!otram16paliks!a trešajam jau22!šaize i!par savu nemaksāju, tagat par svešu jāmaksā!man raudāt!ko te raudāt!tāds liktenis!man tēvs a ar māti pašķīrās!viņš man prasa piedošanu!es teicu!jums bija sava dzīve, savs liktenis!ko tu man piedošanu prasi!es neko nepārmetu!
tāda likumdošana!ceru vēl atspēkot!neatrakstiju es viņu divu gadu laikā!es a domāju, viens nav mans, ta otrs ne tik!tā iskatijās vēlāk!uztaisijām dnk!un internetā redzēju, mans gurķis!
00
28/02/2015 21:56
nu es ātri!to mutere akal bļaus! tus jums briest!es a patusētu!no pieraduma labāk ateikties!
00
28/02/2015 21:57
est tak a vajag!nevar tak tikai dzert tos viskijus!
kas ir vilinoši? latviešu saiets uz jahtas? .. man nemaz nav vilinoši- nagus jau aplauzu, esmu saaukstejusies, kleitas nav, kurpju nav.. pavadoņa arī nafff...
es esmu optimistiska reāliste- jo jau apsolījos ierasties... tikai nedēļa laika, lai tiktu pie kleitas.. skapī viss novecojis... un kavalieris man it kā pieteicās, bet negribu bosu apkaunot ar aplūzušiem nagiem un bez frizūras..
00
28/02/2015 22:23
ai omlete īpaši neizdevās!sīpolu iepriekš nepiegriezu!sieru a ne to nopirku!tāds balts!gribēju lētāk!dabuju!