Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 18920

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671342 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

28/02/2015 21:30
paldies... iztikšu bez skotiem.. man uz latviešu ballīti nākamsestdien jāiet.. dress kods-smart... nu nevar izgāzties..
0 0

Tēmas: 3
Ziņas: 1959

28/02/2015 21:33
Smart? Tas jau nebūs sarežģīti!
0 0
28/02/2015 21:37
’’Lūgšana resnajai tantei.’’ atbildu beatai caur trim lapām.
0 0
28/02/2015 21:38
nekas!līdz pensijai maksāšu!tiko iesāku!ne manam šogadvienam 18padsmit!es maksāju pa70eiro!pa gadu jau pāri par štuku parādā valstij!otram16paliks!a trešajam jau22!šaize i!par savu nemaksāju, tagat par svešu jāmaksā!man raudāt!ko te raudāt!tāds liktenis!man tēvs a ar māti pašķīrās!viņš man prasa piedošanu!es teicu!jums bija sava dzīve, savs liktenis!ko tu man piedošanu prasi!es neko nepārmetu!
0 0
28/02/2015 21:39
ballīti!sen nav iets!i nevelk!par smagu!
0 0

Tēmas: 3
Ziņas: 1959

28/02/2015 21:43
Batka, bērni ir jāuztur. Punkts.
Kāpēc maksā par bērnu, kurš nav Tavs nespēju saprast. Gan jau Tev ir kāds iemesls.
0 0

Tēmas: 3
Ziņas: 1959

28/02/2015 21:44
Es arī gribu ballīti...
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

28/02/2015 21:48
brauc- man ir ielūgums un vēl 2 biļetes..
0 0
28/02/2015 21:50
iešu olas uzcept!zupu neizvārijām!mutere dusmīga!es teicu tūlīt sākšu!sī, nekāda staigāšana pa nakti nebūs!stulbi ar muteri!cenšos sadzīvot!
0 0

Tēmas: 3
Ziņas: 1959

28/02/2015 21:50
Costa, ja Tu zinātu cik tas ir vilinoši...
0 0

Tēmas: 3
Ziņas: 1959

28/02/2015 21:52
Batka, lai Tev jauks sestdienas vakars ar pannu!
0 0
28/02/2015 21:53
tāda likumdošana!ceru vēl atspēkot!neatrakstiju es viņu divu gadu laikā!es a domāju, viens nav mans, ta otrs ne tik!tā iskatijās vēlāk!uztaisijām dnk!un internetā redzēju, mans gurķis!
0 0
28/02/2015 21:56
nu es ātri!to mutere akal bļaus!
tus jums briest!es a patusētu!no pieraduma labāk ateikties!
0 0
28/02/2015 21:57
est tak a vajag!nevar tak tikai dzert tos viskijus!
0 0

Tēmas: 3
Ziņas: 1959

28/02/2015 22:01
Viskijs ir laba lieta! Latvijā dzīvojot, es neko par to nezināju.
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

28/02/2015 22:10
kas ir vilinoši? latviešu saiets uz jahtas? ..
 man nemaz nav vilinoši- nagus jau aplauzu, esmu saaukstejusies, kleitas nav, kurpju nav.. 
 pavadoņa arī nafff...  
0 0

Tēmas: 3
Ziņas: 1959

28/02/2015 22:15
Costa, neesi pesimiste! Nagus salabosi un skapī kaut ko atradīsi. Bet pavadoni Tev nevajag, jo tur būs kāds priekš Tevis.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23502

28/02/2015 22:17
Costa, tas jau neizklausās pēc Tevis, bet gan kādas citas te esošas tautietes:)
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

28/02/2015 22:17
es esmu optimistiska reāliste- jo jau apsolījos ierasties...  
 tikai nedēļa laika, lai tiktu pie kleitas.. skapī viss novecojis... un kavalieris man it kā pieteicās, bet negribu bosu apkaunot ar aplūzušiem nagiem un bez frizūras..
0 0
28/02/2015 22:23
ai omlete īpaši neizdevās!sīpolu iepriekš nepiegriezu!sieru a ne to nopirku!tāds balts!gribēju lētāk!dabuju!
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas