ube, tas ir ļoti labo cilvēku liktenis. esmu nu bezizmērlaba .un lai ne ļoti labie manu labumu nenoskaustu, izliekos vnk laba.
bet vispār tas nenozīmē neko, vien to, ka kaut ko tāpat atbildēju batkam, nepretendējot ne uz saturu, ne formu, sarunas uzturēšanai, tā sakot, bet "ķ-oga"tut kak tut