Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 18860

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671348 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

28/02/2015 15:10
Dažiem sarežģīti teksti:)
0 0
28/02/2015 15:13
tu pat mēģināji salasīt?))))
0 0
28/02/2015 15:17
a man patik ka batka raksta
tada sekxsuala energija naak
0 0
28/02/2015 15:21
uz ko izpaužas uz kaimiņu!
0 0
28/02/2015 15:22
costa nepazūdi!fuksīti atstāj uz nagliņas!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

28/02/2015 15:22
elizabet, bieži esmu mēģinājusi, bet pie 2. teikuma apstājos:)
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

28/02/2015 15:26
esmu izlasījusi vienu jēdzīgu batkina comentu, ko arī esmu pateikusi .pārējais off.
0 0
28/02/2015 15:30
lizet!paldies!jā bet ta varēji arī neko neteikt!prieškam centies!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

28/02/2015 15:34
batka, reizēm gribu izlikties laba
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16382

28/02/2015 15:37
nezinu, vai izlikšanās ir laba lieta.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

28/02/2015 15:46
cherry, tāds nu ir tas ļoti labo cilvēku liktenis-izlikties labai, lai ne tik labiem nebūtu velti mute jādzisina.katram savs krusts nesams.
0 0
28/02/2015 15:58
Liz, kas tas tāds - "labo cilvēku liktenis-izlikties labai’ ????
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

28/02/2015 16:06
ube, tas ir ļoti labo cilvēku liktenis. esmu nu bezizmērlaba .un lai ne ļoti labie manu labumu nenoskaustu, izliekos vnk laba.
bet vispār tas nenozīmē neko, vien to, ka kaut ko tāpat atbildēju batkam, nepretendējot ne uz saturu, ne formu, sarunas uzturēšanai, tā sakot, bet "ķ-oga"tut kak tut
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

28/02/2015 16:21
tepat vien esmu... un fuksīša man nav...  
0 0
28/02/2015 16:41
es jau tālu jūrā!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

28/02/2015 16:46
costa, viņš kā Žoržiks
https://www.youtube.com

0 0
28/02/2015 17:12
paidot!gribēju toč dzirdēt!
fokusu gribat dzirdēt!bērnus krievu laikā latvijā registrēja tikai no tā, kad māte iesāk strādāt!
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

28/02/2015 19:17
nu pakaļ jau nepeldēšu... cik ilgi es kā atkalpiereģistrējusies?  mēnesis būs?  jāiet palūrēt..
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

28/02/2015 19:18
aww... bet es neredzu datumuu ...  
0 0
28/02/2015 19:19
kas notiek?visi sadalīti? kur atkal kāda vakancīte, savu smaguma centru piemest?
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas