Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 18840

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671354 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
28/02/2015 13:24
tā sapirkos, ka sapratu, ka es to kuli uzvest nevaru.. saucu puisi..
bet laiks labs..
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

28/02/2015 13:25
Sol... nu sorry... es nemaz nepretendēju... viņs gan te kaut ko par gredzeniem runāja.. 

taisnība, elzbet, noskaņojums daudz labāks.. saimnieks gan man to sabojāja, jo to, ko solīja, nav izdarījis...  
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/02/2015 13:27
Laiks pelēks, bet silts, es ar sīko arī izstaigājos... drusku dārzu pagrābu-sausākajās vietās... nu nagi niez ķerties zemei klāt, . nevaru sagaidīt, kad varēs puķes stādīt!
0 0
28/02/2015 13:30
es galvas pilsētā patreiz nedzīvoju!a pirmajās rindās būt, kā pirmajai gaļai, tas90proc!ja sāksies ta 24 stundu laikā viss beigsies!
0 0
28/02/2015 13:34
kādiem gredzeniem!es visspār cenšos ar jaunām mammām!a gredzenus ta dod vienu!a otru uz kājas!es visspār sievietes negredzenoju!ja īstā ta dievinu!parasti iznāk sūdu dievināt!
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

28/02/2015 13:37
paldies Dievam, ka mani nedievina... negribu būt.. s...
0 0
28/02/2015 13:41
BAĶKAM vispār tā filozofija tāda interesanta))))
0 0
28/02/2015 13:44
viens sūds a otrs strēpējs!tu neņem ļaunā!nevar likteni mainīt!tikai dzimstot akal!
0 0
28/02/2015 13:46
dzīve nav filozofija!tas ir liktenis!
0 0
28/02/2015 13:48
filozofēt varēju līdz18gadiem!a pēc divdesmit!safilazofēju!
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

28/02/2015 13:49
nav likteņa- ir dzīve kādu mēs to veidojam...  
0 0
28/02/2015 13:52
... jāiet uzēst, kamēr jūs te buraties))))
0 0
28/02/2015 14:00
costa!nu toreiz es veidoju, a mani nosūtija mirt!tas ir tev viegli spriest tagat, kā visiem!man teica tu pats vainīgs, ka tu piedzimi!nu nevarēju neko regulēt!es 95 gadā aizgāju pieregistrēties kara klausībai!es jau sastāvēju zemessardzē!es tur vispār nefigurēju!ka mani sūtija no latvijas!es jau biju istrīpots no dzīvo sarakstiem jau88gadā!dzīves veidotāji!
0 0
28/02/2015 14:02
jā!mēli vari norīt!dzīves veidotāja!
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

28/02/2015 14:05
nekā nesapratu, bet vienalga- dzīvs taču esi... nepadevies tiem, kas tevi izsvītroja...
0 0
28/02/2015 14:27
mani gatavoja uz neatgriešanos!te strādāja jau divas varas!varbūt te ir iesaistīta tā5kollona!tiktāl neesmu pētijis!
nevar zāģēt otram, ka pat esi vainīgs!nebūtu man dzu-do treners veits, ta toč gruz200!
0 0
28/02/2015 14:31
batka kamēr karš nav sacies moš kadu relax?
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

28/02/2015 14:33
vai es būtu tā zāģētāja? 
0 0
28/02/2015 14:35
labi!so!končiļi etot -parodiju gatavots nāvei!
0 0
28/02/2015 14:38
da ladna!es relasējos laicīgi!karot man negribas, toreiz a negribējās!ja tagat, ta šitais bus cits karš!
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas