Bete, nu tak tepat blakus guļ... gaidu, kad pievērs acis..un varēšu to planšeti paņemt nost!
00
27/02/2015 21:31
sol, ta jau tu varone, ka varēji aizmidzināt... man puikiņš uz tādu akciju neparakstītos, es ar neesmu mēģinājusi... meitai saku... aizmidzini un tad tinies, kur gribi)))
bet trakums tur... nu, vismaz man tā... kad ir, ko skatīties, tad rāda skatāmas filmas vienlaicīgi pa 3 kanāliem ... a, kad nav, tad nekur, nekas normāls... zakon podlasķi(
00
27/02/2015 23:17
... lab, jāvelk uz gultas pusi, kamēr miegs nepāriet...