Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 18740

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671359 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

27/02/2015 20:47
man mājās ir tāds bardaks, ..un nav jēgas arī kārtot..zinu vienu-to play do plastalīnu vairs savu mūžu nepirkšu!!
0 0
27/02/2015 20:48
Hi, hi, hi

Guašu krāsas kāpēc nenopirki sīcim?
0 0
27/02/2015 20:48
... nu, uz vienas kājas es drīz lēkāšu kā profesionāle...
0 0
27/02/2015 20:50
sol, pirkstu motorika jāattīsta bērnam... tas veicina domāšanu)))))
0 0
27/02/2015 20:51
Nu redz elizabet.
Citi dejo ar zvaigzni.Tu ar putekļusūcēju.
Vot nezin kurā variantā lielāka māksla ir vajadzīga :P
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

27/02/2015 20:51
Bete, man reizēm liekas, ka tam sīcim trīs gados funktieris jau tā labāk strādā, nekā man..kur nu vēl attīstīt!!
0 0
27/02/2015 20:51
guašas... vot, vot... tapetes jau vēl neapgleznotas))))
0 0
27/02/2015 20:52
solīt, tad tu pati padarbojies ar to plastilīnu... )))))
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

27/02/2015 20:53
tapetes apgleznotas..tik ar krītiņiem..
0 0
27/02/2015 20:57
... nu ja, krītiņi labāk turas... tos nenomazgāt)
0 0
27/02/2015 20:58
solei trakomaja..nu es tāpec brinos par jaunajam mamiņām vecmamāmiņu vecumā..
0 0
27/02/2015 20:58
es tai raidījuma laikā... Dejo ar zvaigzni ... apraudājos...
0 0
27/02/2015 21:00
... a, mani kaut kā klausa, kad es nobļaujos, ka uz galda zīmēt nevar... vai kur citur... bet mēģinājumi ir bijuši... nu, uz loga tika smuks plastilīna rotājums, bet tas man pašai patika un netraucē...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

27/02/2015 21:01
iedevu planšetdatoru, vismaz kādu laiku būs miers.., un tad atkal kašķis-kamēr gulēt nolikšu!!
Es ceru, ka tur augšā kāds manas ciešanas redz... un novērtē!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

27/02/2015 21:02
Bete, ..es jau nemaz nedrīkstu balsi pacelt..tad ir lūpa līdz zemei..un brēkšana... šodien jau ar meitu drusku salecos, ka bērns viņu komandē..., bet tas-kā pret sienu..
0 0
27/02/2015 21:03
es jau gribēju teikt, ka tak bērns gulēt jāliek, būs miers...
0 0
27/02/2015 21:04
ehh kad mēs augam tā nebija..
0 0
27/02/2015 21:04
njā, ta tev slikti... es tā stingri nosaku, tad klausa... neteikšu, ka baigā sajūsmā, bet klausa... vot, kad esmu pie viņiem, tad tā lieta drusku savādāka... )
0 0
27/02/2015 21:06
kurš bēbis jāliek gulēt!parasti bēbiem stunda piegdien vēl dota!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

27/02/2015 21:07
mums bija pieradināts, ka viens pats nespēlējās. mīnuss-viens pats patiešām nespēlējās. pluss-jau no gara vecuma labprāt spēlēja intelektuālās spēles, piemēram, scrabble
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas