Nu nevajag uzreiz ūdens...
Parasto.
Es reiz uz tāda/u gulēju...
Viņš ~35-40 cm augsts.(tur idiņam jābūt lai izkristu no gultas un ko salauztu

)
Otrkārt ērts!
Treškārt praktisks.
Nekāds i robots zem matrača savu purnu nebāzīs

, un putekļus no gultas apakšas nevāks !