Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 18800

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671352 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
28/02/2015 03:49
Nu nevajag uzreiz ūdens...
Parasto.
Es reiz uz tāda/u gulēju...
Viņš ~35-40 cm augsts.(tur idiņam jābūt lai izkristu no gultas un ko salauztu )
Otrkārt ērts!
Treškārt praktisks.
Nekāds i robots zem matrača savu purnu nebāzīs , un putekļus no gultas apakšas nevāks !
0 0
28/02/2015 04:18
gredzenus aizmirsāt!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16382

28/02/2015 08:30
a ko visi šorīt vēl guļ?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/02/2015 10:33
Labrīt slinkajā rītā, norāvām abas ar sīko līdz deviņiem-sasniegums!
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

28/02/2015 10:44
Solari, kā ir. Nervu šunas, kā liekas, ir nedaudz atjaunojušās?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/02/2015 10:46
Murmi, kad tev būs mazbērni, tad uzzināsi!..sajūtas vairāk pozitīvas protams!... tieku uzturēta tonusā!
0 0
28/02/2015 10:50
es starteju prom kamēr no gaisa nekas nenāk..bet ja kas avarijas brigade ari ir sarunata
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16382

28/02/2015 10:54
es šodien rušinos tik pa māju..
a kas zin, mož izdomāšu un arī kaut kur aizstaigāšu.:))
0 0
28/02/2015 11:22
es šorīt sildos!domāju, istikšu bez matracīša!tak rīkle ciet mazliet bija!a tā nekas!tā i!darbā staigāju slapš!tā izvelk cauri, kad durvis atveras!labi, ka pēc simtā lūguma durvis ielika!
0 0
28/02/2015 12:19
vakar nopirku20braucienus!20.70vecie vēl nav nobraugti!tagat latvijas valstī cenas cels visam!palīdzēs tautai izmirt!un vēl grib lai gatavojas karam!te ka nobombīs pāris reizes, ta i nekā nebūs, ne stulbo ieņķu, ne gudro latviešu!vašintona sagribējusi ar krievu kariņu uzspēlēt uz citu līķiem naudu ustaisīt grib!tagat ustaisīs!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23502

28/02/2015 12:20
Tu par vecajiem neizmantotajiem braucieniem vari dabūt naudu atpakaļ.
0 0
28/02/2015 12:24
es zinu!tikai kad es tos dabūšu!uz centru tak braucu reti!
0 0
28/02/2015 12:33
grasos uz Ķipsalu aizbraukt. par garīgo barību liela plaša izstāde.
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

28/02/2015 12:33
labrīt... man acis aizpampušas no vakardienas raudašanas...  
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23502

28/02/2015 12:35
Ūja, Costa! Kas tad nu? Es laikam kaut ko esmu palaidusi garām?
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

28/02/2015 12:37
... es naktsputnu diskusijā laikam to filmu pieminēju... sen tik raudulīgu nebiju skatījusies...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23502

28/02/2015 12:39
Nu ja, es nepiedalījos diskusijā. Labi, ka filmas dēļ, bet ne dzīves. Tad jau nav tik traki:)
0 0
28/02/2015 12:43
labrīt...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23502

28/02/2015 12:44
Labrīt, labrīt!
0 0
28/02/2015 12:46
costa!tev labrīt!nu kafiju nevaru aizsūtīt!vismaz virtuālo rīta skūpstu, uz rokas!uz lūpām ne!
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas