Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 18820

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671353 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

28/02/2015 12:48
nu paldies, paldies... par to roku bučošanu... būtu labāk atbraucis skapi salikt..
0 0
28/02/2015 12:53
es tak nesalauzu!
salikt varētu!tikai tu neesi latvijā!
0 0
28/02/2015 12:55
Labrīt...
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

28/02/2015 12:59
nu nav jau tālu- tik 2, 5 stundas ceļā... ka no Ventspils ldz Rīgai..
0 0
28/02/2015 13:03
paldies, baķka par labrīt... paldies, paldies(((
0 0
28/02/2015 13:04
cost, nu stāsti, kāds ta mums tas jaunais kaimiņš))))
0 0
28/02/2015 13:06
tramvais neiet!ar atrlavu i līdz tevīm būs vēl ātrāk!nē!es traks neesmu!sūdus netaisīšu!vecie vēl gadus desmit jāstrēp!
0 0
28/02/2015 13:07
elizabet!nu skaists labrīt!tā i domāju!piesiesies!
0 0
28/02/2015 13:09
ja, zināji, ka piesiešos, ko ta nesveicināji bez bakstīšanas...
0 0
28/02/2015 13:10
kaimiņš!ta jau varēja mēbeles salikt!ieb viņš tikai naglo!
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

28/02/2015 13:11
kaimiņs izpalīdzīgs- te reti tādi gadās...
 redzēja abi ar sievu, ka ievācos, uzreiz nāca apjautaties vai palīdzēt nevajagot...
0 0
28/02/2015 13:12
man jau likās ka siesies!tev neviens bučas nedod!
0 0
28/02/2015 13:13
nu skaties!to sieva sāks vīru klapēt!
0 0
28/02/2015 13:15
ta jau forši, costa, vismaz labāks prāts svešā vietā... tagad tik sāc domāt, kur puķes stādīsi...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/02/2015 13:17
 tā, nepietiek, ka Lizett man Svilpi nocēla, nu arī Batka prihvatizēts..Costa-pa kuru laikU???
Batka, ta mani tu vairs nemīli, ja??!!
0 0
28/02/2015 13:19
sol, man bij kauns skaļi teikt... bet uz topus velk)))
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

28/02/2015 13:19
Tu vairāk kūkas Siguldā ar mazbērniem ēd! :-) Kad atgriezīsies, vēl ne to vien redzēsi! Nu, tak nevar šo haotisko cilvēku baru ne uz mirkli atstāt, vai ne, Solari? :-)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/02/2015 13:21
Murmi, sajutu Tavu sarkasmu, ..sajutu..., ja tāds bij Tavs mērķis?!
0 0
28/02/2015 13:23
kā es cenšos visas samīļot!tikai neviena neļaujas!man taktika!nestrēbt karstu!solaris tu neraudi!mani tāpat neviena nemīl!tūlīt karš sāksies!sabombīs, ta varēsi raudāt!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/02/2015 13:24
Batka, jūs tajā galvaspilsētā pirmos sabombīs!..es savā mežā kādu laiku vēl padzīvošu!
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas