Tu vairāk kūkas Siguldā ar mazbērniem ēd! :-) Kad atgriezīsies, vēl ne to vien redzēsi! Nu, tak nevar šo haotisko cilvēku baru ne uz mirkli atstāt, vai ne, Solari? :-)
Murmi, sajutu Tavu sarkasmu, ..sajutu..., ja tāds bij Tavs mērķis?!
00
28/02/2015 13:23
kā es cenšos visas samīļot!tikai neviena neļaujas!man taktika!nestrēbt karstu!solaris tu neraudi!mani tāpat neviena nemīl!tūlīt karš sāksies!sabombīs, ta varēsi raudāt!