Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 18880

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671346 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
28/02/2015 19:21
sadale nenotika... pēdējais aizbēga noraudājies...
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

28/02/2015 19:24
nekas vēl nav dalīts...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

28/02/2015 19:25
elizabet, tam nav žēl titula Gada Raudulis:)
0 0
28/02/2015 19:30
..nu... gada... tas būtu pārspīlēti... bet derētu... spontānais raudulis, jo muld un muld, kamēr sāk raudāt))))
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/02/2015 19:30
noskatījāmies ar mazmeitu multenīti ’’Zaķīšu pirtiņa’’... un pēc tam vannā to visu atkārtojām, sīcim dikti patika..pičiņu pačiņu...
0 0
28/02/2015 19:31
ceru, ka tu pati vismaz sausa no vannas istabas iznāci, zaķīšu māt)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/02/2015 19:32
abas bijām vannā! vēl viena diena gandrīz nolauzta!
0 0
28/02/2015 19:39
vakarā pa tv teātra izrāde ieplanota skatīt, līdz tai ies palasīt . te jau tapat tāds kā pieklususm tads kā pusmiers.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23502

28/02/2015 20:20
Un kāda izrāde būs? Man nav programmas.
0 0
28/02/2015 20:20
costa, kādus datumus tu meklē, tā i neiebraucu!
man šodien sūdīgi, kaķim a!ne to apēdām!vienu hendehoku ar kolu paņēmu, moš sāpes pazudīs!maizi a ne to vakar nopirku!vajadzēja rupo a trāpiju saldskābo!kaukas nevkasu!
0 0
28/02/2015 20:21
kāda izrāde!vajag ko asāku!
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

28/02/2015 20:38
manu reģistracijas datumu neredzu..
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 1091

28/02/2015 20:40
Costa, ieej sadaļā "mans profils" un tur pašā apakšā labajā pusē ir reģistrācijas datums.
0 0

Tēmas: 3
Ziņas: 1959

28/02/2015 20:42
Labvakariņ!   (iestumj mīksto krēslu un apsēžas)
0 0
28/02/2015 20:54
... nu, te jau pamatā visi sēž... es ceru)
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

28/02/2015 20:56
.. paldies, nella... es to atvēru, bet līdz galam nenorullēju...  
 skaidrs- divi meneši un vecie brūtgāni mani atraduši..
0 0

Tēmas: 3
Ziņas: 1959

28/02/2015 20:57
Eli, izklausās pēc ieslodzījuma vietas, tur visi "sēž".
0 0

Tēmas: 3
Ziņas: 1959

28/02/2015 21:00
(nez kur visi mani vecie brūtgāni... )
0 0
28/02/2015 21:02
loret, tev jauna bilde..vai man rādās?...
0 0

Tēmas: 3
Ziņas: 1959

28/02/2015 21:03
Eli, nerādās.   Tev gan tā pati vecā!
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas