Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 18680

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671431 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 7
Ziņas: 42739

27/02/2015 16:24
Lizett- nu tau jau taču tā kā pati uzprasījies- met tik to īso brunci, sabalsosim, pēc tam gada balsojumā to TV un pēc Valleta patiešām foršā priekšllikuma- uzdāvināsim tam, kam dikti vajag.
0 0
27/02/2015 17:00
Man tas spams atnāca un nobiedēja, jo draudēja ar tiesas darbiem.
0 0

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

27/02/2015 17:03
mums darbā uz visiem datoriem(adresēm) atnāca!!!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16393

27/02/2015 17:04
a man atnāca piedāvājums fotosesijai.:)D
0 0
27/02/2015 17:04
Es pat sabijusies dēlam zvanīju, vai šis nav ko kredītā ņēmis. Labi, ka kompis turpina strādāt.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

27/02/2015 17:26
Ja neņem kredītus tad ko tur baidīties? Arī tiem, kas ņem un godīgi atmaksā nav jābaidās par sazin kādām vēsturēm.

Mani vairāk tracina uzbāzīgais dormeo sū!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

27/02/2015 17:28
man pirmstiesa brīdinājums no kaut kādas ineses malderes.šausmas!!!!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16393

27/02/2015 17:31
cik labi, ka ar mani neviens negrib tiesāties.;)))))
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

27/02/2015 17:34
Ješčo ņe večer! :-D uz tiesāšanos pēc grafika.:-D
0 0
27/02/2015 17:37
eprielīt... un otra sedziņa tikai par 1eiro)))
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

27/02/2015 17:38
Elizabet, tiešām pa lēto... :-D
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

27/02/2015 17:40
Man nekur un nekā:)
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16393

27/02/2015 17:48
nu.. sedziņu ar man piedāvāja, bet... vai man vajag?:)
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16393

27/02/2015 17:49
atnācu, domāju, ka varēšu kādu iedvesmu vakariņām sagrābstīt, bet nekā... :)) skatos, ka visi visu dienu bez ēšanas dzīvojuši :)
0 0
27/02/2015 17:51
a man nepatik ka diskusiju piesaka ar gramatiskam kljudam
mana bāgātība
a varbut dziedot raksta?
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

27/02/2015 17:54
Bola acis! Šeit nav par diskusijas pieteikšanu!
0 0
27/02/2015 17:56
ceturtdiena greizi nošāvusi))))
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16393

27/02/2015 17:57
nez vai komatu nelikšana ir vai nav gramatikas kļūda?:)D
0 0
27/02/2015 17:58
a te par visu ko var
0 0
27/02/2015 18:04
kaznitj nelzja pomilovatj! kkur tis, jaaiemaana
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas