Es tik domāju- varbūt tas nabaga tantuks, kam tā brunča nav, ja nu iegūtu to 3. vietu, kurā patlaban gozējas, varētu to nopelnīto 3, 5 eiriku vērtā Zelta konta vietā varētu dabūt kādu drānas gabalu bruncītim. Vai arī naudas izteiksmē- humpaļos jau pa tādu summu kādu brunci var dabūt. Nu žēl tantuka taču- jāgozējas te pusplikam pa Tautu...