Vasarai cepums! Kolosāli pateici par to bruncīti!
Tā kā viņai jau ir zelta konts, tad to naudiņu, ko dod trešajai vietai, tiešām var noziedot dibendrānas iegādei. Citādāk tiešām žēl, ka tantuks tik senu gadu, bet joprojām nevar atļauties abas lietas, ij kontu, ij bruncīti. Gandrīz vai gribas labdarības akciju sarīkot, lai tautieši saziedo tos pāris jurikus apakšgala piesegšanai.
0
0