Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 18660

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671439 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

27/02/2015 14:54
zurk, Tu jau iekšā? mani kompanijā gribi?
0 0
27/02/2015 14:58
es jau iekšā un jau gribu!!!!!!!!!!
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

27/02/2015 14:59
parasti gribēšana ir pirmā un tad iekšā...  
0 0
27/02/2015 15:00
man vis otrādi !!!!!!!!!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

27/02/2015 15:07
Vasarai cepums! Kolosāli pateici par to bruncīti!
Tā kā viņai jau ir zelta konts, tad to naudiņu, ko dod trešajai vietai, tiešām var noziedot dibendrānas iegādei. Citādāk tiešām žēl, ka tantuks tik senu gadu, bet joprojām nevar atļauties abas lietas, ij kontu, ij bruncīti. Gandrīz vai gribas labdarības akciju sarīkot, lai tautieši saziedo tos pāris jurikus apakšgala piesegšanai.
0 0

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

27/02/2015 15:10
!!!!izpeldējis jauns spams - nāk no creditreformas par parādu piedziņu... pievērst uzmanību domēnam - ja nav creditreform.lv, bet .su... tad ir spams
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

27/02/2015 15:14
es tādas vēstules vispār izdzēšu pat nelasot!
0 0
27/02/2015 15:36
Meitenes, jums vienkārši skauž, ka viņa var atļauties īsus svārkus!!!   /bez klasikas nevar/ 
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

27/02/2015 15:39
Es ielūrēju tai beibei bildes... Un aizdomājos, diezi kur viņa strādā?Izskatās pēc kādas ierēdnītes... Itkā jau ir dažas bildes aiz atslēgas, bet tur vēl pāris vajadzētu likt aiz šlepera... Vajag tak domāt par sekām...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

27/02/2015 15:45
Lia, tur tak svārku vispār nav! Tātad skaudības arī nav, jo nevar skaust to, kā nav.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

27/02/2015 15:46
man neskauž.es arī varu.īsus svārkus tobiš.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

27/02/2015 15:48
Lizet, a nofočēt un ielikt profilā vari? Vērtēšanā tev tā kā tā jāpiedalās, ja gribi to TV noziedot pēc gada bērnunamam..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

27/02/2015 15:48
Lizette, tu kaut īsus svārkus vari atļauties, bet tas tantuks nevar nekādus atļauties. Pat no humpaļiem ne.
Ei, Lizette, dafai abas liekam vērtēšanā bildes ar īsbruncīti. Tu varēsi ziedot TV bērnunamam, bet es biļetes uz Erotu kādam senioru pansionāta večukam, lai tak papriecājas vecīši.
0 0
27/02/2015 15:53
vispirms ieliec, tad runā...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

27/02/2015 15:55
hemmmm, tas ir dikti diskutabli... nu tie īsbrunči..obliko morale, saproties...
mani kā "učeni"īsbrunčos daži personāži noknābās...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

27/02/2015 15:57
Lizette, runa tak par labdarību.
0 0

Tēmas: 3
Ziņas: 10776

27/02/2015 15:59
Friina, pansionāta vecīšus aiztikt nevajag lai viņi dzīvojas tur kur ir, bet mūsu tautiešiem kam garā siekala, tiem to erotu
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

27/02/2015 16:02
ai, frīn, labdarība ir laba lieta, bet ne uz manu cisku rēķina
0 0
27/02/2015 16:15
nesen šķīrusies, dzīvespriecīga... ))))... izklausās, ka no vilka aizmukusi un nupat līksmo)))
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

27/02/2015 16:23
Sol, atkārtošos... Tādas vēstules jau nu galīgi ignorēt nevajadzētu..tas ir parādu piedziņas kantoris, un ja kāds ir izkrāpis naudiņu uz tava vārda, tikmēr kredīts ir tavs, kamēr ar policijas starpniecību neesi pierādijusi pretējo... Un tava kredītvēsture ar to tiek bojāta...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas