Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 18620

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671440 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
27/02/2015 12:03
vot tieši dabai kā mēslojums esam vajadzīgi!!!!!!!!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

27/02/2015 12:04
mēs esam ciltsmātes.., mums jānodod zinības jaunajai paaudzei!
0 0
27/02/2015 12:09
zinu cuku fermās ir ciltsmātes !!!!!
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

27/02/2015 12:09
.. atkal viens ēst aizgāja, mani uz brokastīm nepaaicināja.. 
0 0
27/02/2015 12:11
da es tikai vakardienas brokastis apēdu !!!!!!!! kad pienāks šisdienas pusdienas tad noteikti padošu ziņu!!!!!!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

27/02/2015 12:19
Barot vīrieti pirms seksa? Tad jau viņš neko vairs nespēs, kā vien gulēt dīvānā un dvest.
0 0
27/02/2015 12:21
a priekškam tad sieviete ????? ja viņa nemāk apieties ar vīrieti kurš jau dīvānā tad tā jau nav sieviete bet ---------nu jūs sapratāt!!!!!!!!!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

27/02/2015 12:23
Ja jau dīvānā un spara pilns, tad jau zinās ko iesākt, bet smagi tusnošs misters ēdelīgais visu gribēšanu atsit.
0 0
27/02/2015 12:38
Frīn, var gan arī pabarot ... ar torti
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

27/02/2015 12:41
VP var jau torti ar torti izmantot.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

27/02/2015 12:44
Es i beikC! Tas tantuks ar mūžseno bilduku, kura jēgu pārmīzusi vēlas plūkt laurus balsojumā, ir iztērējusies zeltam, lai varētu piepildīt savu MK ar 100 personām, un "godīgi" uzvarēt. Ja rodas jautājums, kura, tad pateikšu priekšā, tā, kura kļūst histēriska un rupja par katru atzīmi, zemāku par 10, un kuras atbalsta komanda aplaimo balsotāju ar virtuālo dāvanu vibratora veidā.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

27/02/2015 12:45
Nu nē, pavisma zūd seksuālā apetīte, ja pieēdies guļ dīvānā un gaida, ko nu ar šamo darīt..Nav jau nekrofīls, lai gar gulošiem līķīšiem ņemtos...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

27/02/2015 12:45
par kuru tantuku runa?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

27/02/2015 12:46
Jā, Frīna, kura ta tā ir?Un kā tu zini, ka ir zelts?
0 0
27/02/2015 12:46
tadu piedušos baile aiztikt..lab nesacišu kāpec
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

27/02/2015 12:48
Anksa, pi... st sāktu???   Nu dabasgāzes un tā
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

27/02/2015 12:49
Atverat populārākos profilus, un noskaitiet piekto tantuku no tām, kuras centīgi pa priekšu grozās, cerot, ka pašām pirmām gadīsies.
0 0
27/02/2015 12:50
nu ja ..un vēl.ja iedegtas romatiskas sveces..var nodedzinat māju
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

27/02/2015 12:52
Frīn, nu tai tantai švakas izredzes!
0 0
27/02/2015 12:52
a man piekatais tantuks patik..
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas