Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 18560

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671444 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

27/02/2015 10:42
Tedra, es to mēli nemaz nedabūju, atbrauca vakar meitai draudzene.., un pa abām notiesāja, man šorīt tik pārpalikumi! toties man bija vārītas olas, brī siers un vīnogas.
0 0
27/02/2015 10:43
ja par seksi, tad kurica jau vāras..drizi būs pusdienas..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

27/02/2015 10:43
VP..es tiešām par seksi varu tikai parunāt... man Mēness kalendārā rāda bēdīgu ģīmīti attiecībā uz seksu , bet toties labvēlīga diena pirtij!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

27/02/2015 10:43
Sakārojās vīnogas, būs atceļā no darbsa jāiešpacierē bodē.
0 0
27/02/2015 10:47
Domaju ka varetu vinogas ienemt sodien skidra veida.
Vispar ne, labak no kekariem, savadak Annika atkal apsaukasies.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

27/02/2015 10:49
Valet, nu takš dzer kaut vai zaļš palikdams, kas tad man par bēdu , man jau ar tevi kopā nav jādzīvo! ..tik neprasi man vakarā atkal dīdžejot!!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

27/02/2015 10:52
Ek, nokavēju visu, kaimiņdiskusijā jau Lizette un Solaris Svilpi sadalījušas. (Glīši saloku savu pavedinoši sarkano mežģīņu vešiņu un ielieku skapī) Ies, ka apmierināties orāli, ņemot iekšās kivi.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

27/02/2015 11:11
Žurki, līdzīgu aņuku nesen lasiju:
Miljonārs tēvs jautā dēlam:Nu kā iet ar jauno draudzeni?
Dēls: NU nekā, izšķirāmies.Viņa man jautāja, vai man ir BMW, alga, un disvtāvīga villa.Godīgi atbildēju, ka nav.
Tēvs: Nu labi, nomainīsim tavu Ferrari, pret BMW, piešķirsim arī algu, kaut esi uzņēmuma līdzīpašnieks, bet trešo stāvu villai gan  viņas dēļ nejaukšu nost.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

27/02/2015 11:13
Un kā tad sadalija Sole ar Lizeti to Svilpi?Kurai kājas, kurai nagi un aste?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

27/02/2015 11:15
Man knābis un spārni!!
0 0
27/02/2015 11:16
dolč, kāda drupačiņa no Vētrasputna palika?
0 0
27/02/2015 11:17
jā, labvēlīga diena pirtij un augu ievākšanai... nez, ko varētu ievākt?
0 0
27/02/2015 11:19
pērnos dadžus.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

27/02/2015 11:19
man, pēc sniega nokušanas, šis tas zaļš dārzā ir..piemēram salvija un mārsils izcili pārziemojuši!!... var iet un ievākt tēju!!
0 0
27/02/2015 11:20
nabaga VP, lasu un bedājos, it kā vēl gados jauns vīrietis, bet par seksu tikai parunāt vairs vēlas... ekk, nav šais laikos vīriem vairs dukas, nav...
0 0
27/02/2015 11:21
hmm, mans dārzs vēl manu svaru netur, stiegstu iekšā. ne ne, nevaks neko. sēdēs dīvaanā un gidīs to zvaigžņu piesolīto izcilo piedāvājumu.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

27/02/2015 11:23
Frais, tev varbūt mālaina augsne..man tīra smilts, tāpēc jau tie ūdeņi arī pazūd ātrāk. Pēc pāris dienām mēģināšu kaut ko sēt siltumnīcā.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

27/02/2015 11:28
Man uzdāvināja mazu podiņu ar narcisītēm, viena jau zied, bet arī citas taisās darīt to pašu. Man blonds vaicājiens, ko darīt ar tām pukitem pēc tam? Ja jau viņas uz šo laiku tā mākslīgi izdzītas ziedēšanai, vai maz ir jēga ko pasākt pēc tam.
0 0
27/02/2015 11:28
man tāda aizdoma, ka ne jau augsne pie vainas(jo man pārsvara tīra smilts) bet tas svars drīzāk... varbūt arī kaut ko siltumnīca iekašāt? no JYSKa pa 0.19
0 0
27/02/2015 11:28
pērno dadžu gorilka... nez, kam varētu iebarot?))))
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas