Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 18540

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671450 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
27/02/2015 08:49
nu laikam ..tikusi brivibā, bet būs jau lab..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

27/02/2015 08:57
Anks, Tevi palaida brīvībā?
0 0
27/02/2015 08:58
Policists notvertajai anksa-n vaicā:
– Kādēļ jūs bēgāt no cietuma?
– Es gribēju precēties.
– Hm. Jums gan ir neparasts priekšstats par brīvību ….
0 0
27/02/2015 09:00
frina jā, ziema maite, turēja ieslodzijumā
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

27/02/2015 09:03
Čav, labrīt... KApeja un vētrasputns saldākai dzīvei...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

27/02/2015 09:03
Anks, es jau cerēju ka diena ceturtā Tevi izlaidusi svaigā gaisā.
0 0
27/02/2015 09:05
frina, Tu par tādiem niekiem..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

27/02/2015 09:06
Nu nesaki viss, reizēm nieks vairāk maitā dzīvi, kā kas, tipa, nopietnāks.
0 0
27/02/2015 09:09
9. klases skolnieks Jānītis 8. marta pēcpusdienā uzaicināja pie sevis klasesbiedreni Lienīti.
Nopirka rozes, torti, konjaka pudeli, cigaretes. Uzlika to visu uz galda un gaida.
Paiet stunda.
Jānītis domā: “Lienīte ir no labas ģimenes, tāpēc nedzers.” Novāca pudeli.
Paiet divas stundas.
Domā: “Diezin vai arī pīpēs”. Novāca cigaretes.
Vēl pēc stundas: “Var pārprast manu mājienu par rozēm un apvainoties”. Novāca rozes.
Pēkšņi zvana pie durvīm. Ienāk Lienīte.
Jānītis izbrīnīts vaicā: “Bet kāpēc tu atnāci ar skolas somu?” “
Nu, bet rīt no rīta taču uz skolu…
0 0
27/02/2015 09:10
nu kaut kas tāds tiešām  nav pat nieks..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

27/02/2015 09:12
Nē nu tam Žurķim tās dienas ar nosliecēm ..Katrā nedēļas dienā savs..Vienu dienu dzejas grāmatām ķeras klāt, šodien laikam anekdošu krājumiem ķēries klāt..Noskaņojas nedēļas nogalei..
0 0
27/02/2015 09:31
Pareiza viņam tā noskaņa ...
0 0
27/02/2015 10:03
kāda nu noskaņa, viss un nekas. migla rasa, salna un tādas kā alkas pēc kaut kā netverama, vārdā nenosaucama... kā gribas putniņam būt.
0 0
27/02/2015 10:09
Viņš:
(sniedz viņai ziedus).
– Nāksi pie manis par sievu?
Viņa:
Tev savs dzīvoklis ir?
Viņš:
Nav.
Viņa:
Tev ir BMW?
Viņš:
Nav.
Viņa:
Tev ir pietiekoši liela alga?
Viņš:
(apmulsis) Nezinu.
Viņa:
Kam tad Tu man tāds vajadzīgs, ja Tev nekā nav? Liec mani mierā!
Viņš:
(domā pie sevis) Kāpēc man dzīvoklis, ja man ir māja… Kāpēc man BMW, ja man ir Ferrari… Kāpēc man liela alga, ja esmu uzņēmuma īpašnieks…
0 0
27/02/2015 10:12
mans šodienas horoskps vestī"
Šodien tevi raksturos uzdrīkstēšanās. Izkāp no ērtā dīvāna un dari to, kas sagādā prieku. Iespējams labs piedāvājums vakaram!
hmm, tātad- gaidu piedāvājumu. un lai nu tas tiešam būtu labs. citādi no dīvāna ni un ni...
0 0
27/02/2015 10:27
atcerējos jo nevarēju saprast kas un kā, es vēl brokastis neesu ēdis . Eju ēst brokastis !!!!!!!!!!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

27/02/2015 10:33
Labrīt! es gan brokastis paēdu, kafiju padzēru, nu varētu papļāpāt!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

27/02/2015 10:37
Sol, laikam mēlītes ar mārrutkiem :) atcerējos, kā vakar stāstīji, iešu šodien iepirkt vienu. bet jau izvārītu ņemšu.
0 0
27/02/2015 10:38
Labi. Uzsitam pļāpu par seksi
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

27/02/2015 10:39
Es rāmi auzu putru brokastā noklocēju, drīz būs mella kapeja un kivi.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas