Tauta.lv
SĀKUMS
TAUTA
Kas ir pieslēdzies?
Visi profili
Vispopulārākie profili
Meklēt draugus
IEPAZĪŠANĀS
FOTO / VIDEO
KLUBI
Visi klubi
Kanāli
Mani klubi
Manu klubu publikācijas
PASĀKUMI
Mani pasākumi
Pasākumi, kurus organizēju es
Šodienas pasākumi
DISKUSIJAS
BLOGI
Sekoju
Mans blogs
Jauns ieraksts
FOTOBLOGS
SLUDINĀJUMI
RECEPTES
ANEKDOTES
Ielogoties
E-pasts vai niks
Parole
Atcerēties mani
Opcijas
Saturs
Reģistrēties
Pazaudēji paroli?
Aktivizēt kontu
Reklāma
Diskusijas
Noteikumi
Atvērt jaunu tēmu
Manas tēmas
Manas ziņas
Tēmas bez atbildēm
Meklēt
Latvija
/
Viss pārējais
Par visu un neko... / 18500
28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671451 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
1
...
923
924
925
926
927
928
929
...
1327
26/02/2015 20:17
..pārlasīju... cik agrāk viegli rakstījās... un visi uz vienas nots... otiņ, dari ar mani, ko gribi))))))))
0
0
26/02/2015 20:46
Tiko noskatijos video top 10 skaistākie dzīvnieki uz pasaules... cilvēku vispār nevienā vietā neierindoja-par ko tāda netaisnība:)))
0
0
Tēmas:
1
Ziņas:
17866
26/02/2015 20:48
kurā vietā cilvēks aplamskaists?
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
19582
26/02/2015 20:48
Laikam jau tāpēc ka "planētas radības kronis" ir zīdītājs, bet dzīvnieks toč nava...
0
0
26/02/2015 20:50
dumps topā neticis... ak, tu skāde..
0
0
26/02/2015 20:57
:))) cilvēks-skan lepni
0
0
26/02/2015 20:58
dump, kad jaunu bildi ieliksi?... lai lepnāk..
0
0
26/02/2015 21:03
elizabete000 Gribi redzēt... pie kā noved -mīlestība vienā virzienā?
0
0
Tēmas:
1
Ziņas:
17866
26/02/2015 21:03
es ar gribu!
0
0
26/02/2015 21:04
uj, dump, veco zēn, nemaz ar ne... tik skatos, ka tev tas ģīmis vecāks par manu peleki smuko siluetu)
0
0
26/02/2015 21:20
http://youtu.be/cnmI0VrHFdU
0
0
Tēmas:
1
Ziņas:
17866
26/02/2015 21:21
kas tas ira?
0
0
Tēmas:
9
Ziņas:
3593
26/02/2015 22:27
nu ko sadarījāt? ko nopietnu arī vai tikai desas apspriedāt?
0
0
26/02/2015 22:28
..vot tā..atgādināja..(((((((
0
0
Tēmas:
9
Ziņas:
3593
26/02/2015 22:40
vakars taču nāk..
kad prom gāju viss bija pilnā sparā..
0
0
26/02/2015 22:52
mēs pa dienu draiskojamies... a, vakrā(((... kā ta pašai nogāja)
0
0
26/02/2015 23:24
vel pusstundiņa šai dienai atlikusi, jāiespraucas ar savu ierakstu, jāatgādina par sevi ar.
0
0
26/02/2015 23:25
frais, buč)
0
0
26/02/2015 23:47
paldies, noderēs... uz labiem sapņiem. laikam jau jādodas uz čuč.neatradās iespejas nevienam pastāstīt par jauno frizūru.
0
0
26/02/2015 23:49
rīt sāksim jaunu dienu, jaunus darbus un visu ar laba rīta vēlējumu. sagatavojiet savas labās kājas izkāpšanai.
0
0
1
...
923
924
925
926
927
928
929
...
1327
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību.
Vairāk informācijas
Uz augšu