viss štokos... nagi kārtībā ( cerams neaplauzīšu rīt mantas kravājot)... ar ļjubestību parunāts, bučas saņemtas, autobusu gaidot, pasalts... groks paņemts.. var iet gulēt.. tik tas bērns atkal brēc...
00
27/02/2015 01:41
Nagi kārtībā, tas priecē, vēl jāuzvelk dūrenīšus, lai mugurā nav traumas...
Gan TĀS traumas tik patīkamas sāpes radīs... Labrīt! Nu jau mostamies, tagad manās mājās bezmiegs valda... Rīta kafiju ar man šodien nedod... Esot vēl 2 stundas jāpagaida... Grrr.