Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 18520

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671452 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
26/02/2015 23:49
..es gan piefiksēju... )
0 0
26/02/2015 23:49
Frizuras ir jarada, bet ne jastasta par tam.
0 0
26/02/2015 23:50
un, kas tev plikā pļaška te nepatīk?
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

26/02/2015 23:59
nogāja? kas nogāja un kam?
0 0
27/02/2015 00:05
lab, lab))))))))))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

27/02/2015 00:09
Tāds putrīgs- nesaprotams vakars bijis...
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

27/02/2015 00:18
viss štokos... nagi kārtībā ( cerams neaplauzīšu rīt mantas kravājot)... ar ļjubestību parunāts, bučas saņemtas, autobusu gaidot, pasalts... groks paņemts.. var iet gulēt..
 tik tas bērns atkal brēc...
0 0
27/02/2015 01:41
Nagi kārtībā,
tas priecē,
vēl jāuzvelk dūrenīšus,
lai mugurā nav traumas...
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

27/02/2015 06:13
Gan TĀS traumas tik patīkamas sāpes radīs...
Labrīt!
Nu jau mostamies, tagad manās mājās bezmiegs valda...
Rīta kafiju ar man šodien nedod...    Esot vēl 2 stundas jāpagaida... Grrr.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16393

27/02/2015 07:19
Labrīt. A kāpēc uz kafiju jāgaida?? man pēc citronūdens nākamā ir kafija.:))
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16393

27/02/2015 07:20
Un ja kāds man kaut ko nedod, tad ņemu pati.:)
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

27/02/2015 07:57
Nevaru paņemt...  Durvis priekšā... Nu vēl 4 minūtes... Grrr.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16393

27/02/2015 07:59
ottt... šito es kaut kā nesaptaryu, bet... man laiks darbiņā.;)
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

27/02/2015 08:03
Tā, tiku pie kafijas... Nu diena var sākties.
0 0
27/02/2015 08:16
čau pākstis . Un nejau zirnīšu pākstītes.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

27/02/2015 08:41
Čau, labrīt! Man ar vajag kapeju, jo piecelties piecēlos, bet pamosties aizmirsu.
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

27/02/2015 08:44
Labrīt, Friina! Uz iepriekšējo sveicienu neatsaucos, jo neesmu sevi identificējusi ar uzrunāto priekśmetu...
0 0
27/02/2015 08:46
Labsrits ij  piecēlos, ij pamodos..šorit tāda kā bik apdauzīta pēc vakardienas fizkuļtūras..
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

27/02/2015 08:48
Anksa, ko tad tā?.. Slodzi pārkēri?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

27/02/2015 08:48
Ixxi, labrīt, jaukā! Varu piedāvāt kivi un Šveices šokolādi pie kapejas.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas