Man gan prātā, ka pirms kāda laiciņa, kad apjautājos, vai kastē liek visus, kas vērtē zemāk kā 10, 4diena teica, ka mēs esot nepareizi sapratušas...
Ak, nu labi, likšos mierā... laikam ir lietas, kuras man, mazizglītotai blondīnei no perifērijas nav lemts saprast