Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 18440

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671456 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
26/02/2015 17:54
no, tas ir foršāks..bet kā nu kuram
0 0
26/02/2015 18:16
privet... es dziva ek kas pa laimi..izrullet visu maršrutu..piekusu ari..besis tāds, ka zeksi nevajag
bija tik karsti, ka drēbes  pa vienai vilku nost..tas bija diena kad saule spoži spizdēja..
0 0
26/02/2015 18:18
..nuuu, te nekas karsti nespīdēja...
0 0
26/02/2015 18:18
anks, kurt pa nakti vandījies?)))
0 0
26/02/2015 18:20
te gan spideja, nu tad laiciņš..atlikušais sniegs kūst, pa ielu tek upites..
nu ja tiem kam nav sniega uz pavasara pusi, tie neko tādu ne redz, ne piedzīvo
0 0
26/02/2015 18:21
lizbet, kādu nakti
0 0
26/02/2015 18:22
..tak septiņi jau nāk... tumšs)))
0 0
26/02/2015 18:23
nu tagad es godigi mājas tupu otru tūri es šodien neizturētu..
0 0
26/02/2015 18:25
tā anksa aizdomīgi runā...
0 0
26/02/2015 18:27
fizkultūra dara savu..veciņai kirdik
0 0
26/02/2015 18:31
..ej, nu... uzēd kādu speķa maizi un uzdzer pelavu uzlējumu... atpūties, vecenīt, pēc piskultūras))
0 0
26/02/2015 18:33
saskatījušās te doktordesas tik viena doma prātā
0 0
26/02/2015 18:34
blē, atšifrēja)))))
0 0
26/02/2015 18:51
cilvēki ar psihiski nestabilu skatu uz dzīvi"?..
atbildu liai te... tāda esmu es ari.jo nelieku 10
0 0
26/02/2015 18:53
..es nekoo nelieku... sitiet mani nostī((((
0 0
26/02/2015 18:54
Tu nemaz nevari ielikt, Tev nav konta
0 0
26/02/2015 18:55
Anksa, neraksti tā.Tas neattiecas uz tevi
0 0
26/02/2015 18:56
bet kāpec tad Tu mani kastē turi
0 0
26/02/2015 18:57
anks, vot nevaru atcerēties, tad, kad bij konts, vai kādam štoku ieliku?... laikam, ne...
0 0
26/02/2015 18:58
Cilvēki ar psihiski nestabilu skatu uz dzīvi---šis Anksa neattiecas uz tevi
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas