privet... es dziva ek kas pa laimi..izrullet visu maršrutu..piekusu ari..besis tāds, ka zeksi nevajag bija tik karsti, ka drēbes pa vienai vilku nost..tas bija diena kad saule spoži spizdēja..
00
26/02/2015 18:18
..nuuu, te nekas karsti nespīdēja...
00
26/02/2015 18:18
anks, kurt pa nakti vandījies?)))
00
26/02/2015 18:20
te gan spideja, nu tad laiciņš..atlikušais sniegs kūst, pa ielu tek upites.. nu ja tiem kam nav sniega uz pavasara pusi, tie neko tādu ne redz, ne piedzīvo
00
26/02/2015 18:21
lizbet, kādu nakti
00
26/02/2015 18:22
..tak septiņi jau nāk... tumšs)))
00
26/02/2015 18:23
nu tagad es godigi mājas tupu otru tūri es šodien neizturētu..
00
26/02/2015 18:25
tā anksa aizdomīgi runā...
00
26/02/2015 18:27
fizkultūra dara savu..veciņai kirdik
00
26/02/2015 18:31
..ej, nu... uzēd kādu speķa maizi un uzdzer pelavu uzlējumu... atpūties, vecenīt, pēc piskultūras))
00
26/02/2015 18:33
saskatījušās te doktordesas tik viena doma prātā
00
26/02/2015 18:34
blē, atšifrēja)))))
00
26/02/2015 18:51
cilvēki ar psihiski nestabilu skatu uz dzīvi"?.. atbildu liai te... tāda esmu es ari.jo nelieku 10
00
26/02/2015 18:53
..es nekoo nelieku... sitiet mani nostī((((
00
26/02/2015 18:54
Tu nemaz nevari ielikt, Tev nav konta
00
26/02/2015 18:55
Anksa, neraksti tā.Tas neattiecas uz tevi
00
26/02/2015 18:56
bet kāpec tad Tu mani kastē turi
00
26/02/2015 18:57
anks, vot nevaru atcerēties, tad, kad bij konts, vai kādam štoku ieliku?... laikam, ne...
00
26/02/2015 18:58
Cilvēki ar psihiski nestabilu skatu uz dzīvi---šis Anksa neattiecas uz tevi