Tauta.lv
SĀKUMS
TAUTA
Kas ir pieslēdzies?
Visi profili
Vispopulārākie profili
Meklēt draugus
IEPAZĪŠANĀS
FOTO / VIDEO
KLUBI
Visi klubi
Kanāli
Mani klubi
Manu klubu publikācijas
PASĀKUMI
Mani pasākumi
Pasākumi, kurus organizēju es
Šodienas pasākumi
DISKUSIJAS
BLOGI
Sekoju
Mans blogs
Jauns ieraksts
FOTOBLOGS
SLUDINĀJUMI
RECEPTES
ANEKDOTES
Ielogoties
E-pasts vai niks
Parole
Atcerēties mani
Opcijas
Saturs
Reģistrēties
Pazaudēji paroli?
Aktivizēt kontu
Reklāma
Diskusijas
Noteikumi
Atvērt jaunu tēmu
Manas tēmas
Manas ziņas
Tēmas bez atbildēm
Meklēt
Latvija
/
Viss pārējais
Par visu un neko... / 18600
28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671446 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
1
...
928
929
930
931
932
933
934
...
1327
27/02/2015 11:41
..sajutos kā Cibiņš...
0
0
27/02/2015 11:41
forši, starp mežu un purvu, tādam dārzam aizvējš garantēts, noteikti viss aug griezdamies, divas ražas sezonā...
0
0
27/02/2015 11:42
kupenā iestigi?
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
19582
27/02/2015 11:42
Re, Žurkim kādrreiz jau ciemiņietes bijušas...
0
0
27/02/2015 11:43
man tikai vīnogas lodžija, cerams ka atkal viss smuki ataugs, pēc sīko postijumiem rudeni
0
0
27/02/2015 11:44
vis aug griezdamies ! Sestdien laikam jau redīsi jāiesēj, salātiņi un sīpoliņi zemē jāsasprauž . zacenītei jau noderēs!
0
0
27/02/2015 11:45
Tālāk kā līdz purvam nelien, baidās un pareizi dara ka baidās!
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
27/02/2015 11:48
redīsi jāsēj vecā mēnesī, bet salāti-jaunā!
0
0
27/02/2015 11:48
viss, pierunājāt, jāiziet off no šejienes...
0
0
27/02/2015 11:49
bet es pa vidu ! un tāpēc jau aug griezdamies!
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
27/02/2015 11:49
žurkam zaļie nadziņi!!
0
0
Tēmas:
0
Ziņas:
17906
27/02/2015 11:50
Sole, tipa, kas zem zemes aug, tas jāsēj dilstošā, kas virs zemes, tas augošā?
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
27/02/2015 11:50
Jā, Frīn, tā man kādreiz viedi cilvēki mācīja... var jau būt, ka tagad kaut kas ir mainījies!
0
0
27/02/2015 11:52
protams ka mainījies ----------- nav veco cilvēku!!!!!!!!!!
0
0
Tēmas:
0
Ziņas:
17906
27/02/2015 11:53
Tās jau gadu simteņiem senas gudrības, tās nav ko mainīt. Jāturpina tik ievērot.
0
0
27/02/2015 11:55
Tās jau gadu simteņiem senas gudrības, tās nav ko mainīt, ---------- vīrieti pirms seksa un pēc seksa kārtīgi jāpabaro!!!!!!!!!!
0
0
27/02/2015 11:58
smagi nopūšas...
0
0
27/02/2015 11:58
veco cilvēku tagad ir vairāk, kā vecos laikos...
visi mēs te esam seni un veci..
vecos laikos reti kurš tik ilgi dzivoja
0
0
27/02/2015 11:59
vecoes laikos vecāku cilvēku bija vēlāk tagad ātrāk un tāpēc jau tagad ir to vairāk !!!!!!
0
0
27/02/2015 12:01
visi mēs te seni..principā jau vairs dabai vajadzīgi neesam..
0
0
1
...
928
929
930
931
932
933
934
...
1327
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību.
Vairāk informācijas
Uz augšu