Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 18600

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671446 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
27/02/2015 11:41
..sajutos kā Cibiņš...
0 0
27/02/2015 11:41
forši, starp mežu un purvu, tādam dārzam aizvējš garantēts, noteikti viss aug griezdamies, divas ražas sezonā...
0 0
27/02/2015 11:42
kupenā iestigi?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

27/02/2015 11:42
Re, Žurkim kādrreiz jau ciemiņietes bijušas...
0 0
27/02/2015 11:43
man tikai vīnogas lodžija, cerams ka atkal viss smuki ataugs, pēc sīko postijumiem rudeni
0 0
27/02/2015 11:44
vis aug griezdamies ! Sestdien laikam jau redīsi jāiesēj, salātiņi un sīpoliņi zemē jāsasprauž . zacenītei jau noderēs!
0 0
27/02/2015 11:45
Tālāk kā līdz purvam nelien, baidās un pareizi dara ka baidās!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

27/02/2015 11:48
redīsi jāsēj vecā mēnesī, bet salāti-jaunā!
0 0
27/02/2015 11:48
viss, pierunājāt, jāiziet off no šejienes...
0 0
27/02/2015 11:49
bet es pa vidu ! un tāpēc jau aug griezdamies!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

27/02/2015 11:49
žurkam zaļie nadziņi!!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

27/02/2015 11:50
Sole, tipa, kas zem zemes aug, tas jāsēj dilstošā, kas virs zemes, tas augošā?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

27/02/2015 11:50
Jā, Frīn, tā man kādreiz viedi cilvēki mācīja... var jau būt, ka tagad kaut kas ir mainījies!
0 0
27/02/2015 11:52
protams ka mainījies ----------- nav veco cilvēku!!!!!!!!!!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

27/02/2015 11:53
Tās jau gadu simteņiem senas gudrības, tās nav ko mainīt. Jāturpina tik ievērot.
0 0
27/02/2015 11:55
Tās jau gadu simteņiem senas gudrības, tās nav ko mainīt, ---------- vīrieti pirms seksa un pēc seksa kārtīgi jāpabaro!!!!!!!!!!
0 0
27/02/2015 11:58
smagi nopūšas...
0 0
27/02/2015 11:58
veco cilvēku tagad ir vairāk, kā vecos laikos... visi mēs te esam seni un veci..
vecos laikos reti kurš tik ilgi dzivoja
0 0
27/02/2015 11:59
vecoes laikos vecāku cilvēku bija vēlāk tagad ātrāk un tāpēc jau tagad ir to vairāk !!!!!!
0 0
27/02/2015 12:01
visi mēs te seni..principā jau vairs dabai vajadzīgi neesam..
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas