kurt vesto bij nosvīdis?... vispār te tagad ar suņiem meklējot, ja kāds neparādās kādu laiku))))
00
27/02/2015 20:05
Ja nav iedvesma par ko pļurkstēt, tad nav ko te pa tukšo muldēt Vispār sveiciens visapkārt.Arī Tev. ====== Suņi ja kas ir pagātne. Ja neparādīsies netā, tad visticamāk pie loga ieraudzīsi ko šādu: http://www.draganfly.com/news/
wp-cont...-X4_181.jpg
ahdies, cik tas omes darbs ir grūts un atbildīgs... ========= Es sen būtu aizgājis karā, nekā beidzis nost nervus ar to mazo"briesmoni".
00
27/02/2015 20:40
... kāda nu tur pārbaude... vot, troksni mājās vajag... televizoram vienmēr jābūt ieslēgtam)
00
27/02/2015 20:41
Tad jau labāk putekļusūcējs. Oj.Te es par maziem bērniem mājās
00
27/02/2015 20:42
karš jau pielīdzināms tam mazam briesmonim))))
00
27/02/2015 20:42
Nu domu saprati :)
00
27/02/2015 20:43
vesto... sasmīdināji... galvenais, ka man putekļsūcējam tā poga ķeras, vislaik pirksts vai kāja jātur virsū, lai šis rūcinātos... tas jau būtu sadisms pašai pret sevi... )
00
27/02/2015 20:46
Iespraud špicku starp pogu un korpusu. Vispār es uzburu ainiņu, kā Tu tur uz vienas kājas lēkādama ar putekļusūcēju danco :D