Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 18720

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671432 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
27/02/2015 19:47
kurt vesto bij nosvīdis?... vispār te tagad ar suņiem meklējot, ja kāds neparādās kādu laiku))))
0 0
27/02/2015 20:05
Ja nav iedvesma par ko pļurkstēt, tad nav ko te pa tukšo muldēt
Vispār sveiciens visapkārt.Arī Tev.
======
Suņi ja kas ir pagātne.
Ja neparādīsies netā, tad visticamāk pie loga ieraudzīsi ko šādu:
http://www.draganfly.com/news/ wp-cont...-X4_181.jpg
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

27/02/2015 20:06
elizabet, bet vai nav laba sajūta, ja virtuālie draugi uztraucas un tur rūpi par katru dvēselīti:))
0 0
27/02/2015 20:10
zin, tedra, gandrīz jau kā pienākums atrādīties... jo jūtu pat caur neieslēgtu datoru, ka piemin))))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

27/02/2015 20:16
Nu re! Tāpēc nevajag pazust uz 4 dienām:))
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

27/02/2015 20:23
ahdies, cik tas omes darbs ir grūts un atbildīgs... man jau nervi beigti!!..un vēl līdz svētdienas pusdienslaikam vienai jātiek ar mazo susuru galā!
0 0
27/02/2015 20:26
Sol, turies.Tev jāiztur un tad atpūtīsies(joks)
0 0
27/02/2015 20:28
tedr, gribēju vēl ilgāk, bet sirdsapziņa neļāva)))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

27/02/2015 20:33
malacis, nevajag ļaudis baidīt :)) Tik padalies, kā var netā neiet 4 dienas? Man, kad kompis saplīst, diskomforts iestājas:)
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

27/02/2015 20:37
es nevaru, man ir "lomkas" uzreiz
0 0
27/02/2015 20:37
teļļuku skatījos ... un tā)))
0 0
27/02/2015 20:38
liz, man kādreiz tā bija... bet laikam atveseļojusies esmu)))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

27/02/2015 20:39
Un tā bija rakstura pārbaude? :)
0 0
27/02/2015 20:40
solaris | 27.02.2015. - 20:23:39

ahdies, cik tas omes darbs ir grūts un atbildīgs...
=========
Es sen būtu aizgājis karā, nekā beidzis nost nervus ar to mazo"briesmoni".
0 0
27/02/2015 20:40
... kāda nu tur pārbaude... vot, troksni mājās vajag... televizoram vienmēr jābūt ieslēgtam)
0 0
27/02/2015 20:41
Tad jau labāk putekļusūcējs.
Oj.Te es par maziem bērniem mājās
0 0
27/02/2015 20:42
karš jau pielīdzināms tam mazam briesmonim))))
0 0
27/02/2015 20:42
Nu domu saprati :)
0 0
27/02/2015 20:43
vesto... sasmīdināji... galvenais, ka man putekļsūcējam tā poga ķeras, vislaik pirksts vai kāja jātur virsū, lai šis rūcinātos... tas jau būtu sadisms pašai pret sevi... )
0 0
27/02/2015 20:46
Iespraud špicku starp pogu un korpusu.
Vispār es uzburu ainiņu, kā Tu tur uz vienas kājas lēkādama ar putekļusūcēju danco :D
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas