Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 18960

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671341 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
28/02/2015 23:52
ja šķidra zivs, ta es nēģeri apskaužu!tas tā nerubī!
0 0
28/02/2015 23:53
man savā profesijā pagaidām nespīd!
0 0
28/02/2015 23:53
vismaz pie mājas!
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

28/02/2015 23:53
kronas? eiro? dolāri? menesī? nedēļa?
0 0
01/03/2015 00:03
a grivnās cik nedēļā!
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

01/03/2015 00:19
nezinu par Ukraiņu algotņiem..
0 0
01/03/2015 00:25
jaunkrievijā karo par taisnību!tagat spāņus arestēja par terorizmu!durdoms!
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

01/03/2015 02:07
SOL.. kad pamodīsies .. patīri diskusi..
0 0
01/03/2015 06:40
čota sirds klapē... tiko aizmigu un jau jāmozstas uz darbu-labi ka darbs nav fiziski smags... es pat teiktu dikti intelektuāls-jāsēž uz dirsas un jāvaktē :)))
0 0
01/03/2015 08:24
Skaļi nomet hanteli uz grīdas... jopcik tā beata modīsies vai nē?
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

01/03/2015 08:57
acīmredzami dumpim beata iekritusi sirdī.tas priecē.
bet beat.padomā pirms "paraksties". man savulaik viens tāds dumpveidīgais bij-ja esi emocionāli ļoooooti līdzsvarota, tad spēsi "pavilkt"straujās garastāvokļa maiņas no pielūgsmes līdz dusmu lēkmēm. jā, ir savs pluss-romantika garantēta visaugstākajā līmenī.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

01/03/2015 09:01
lizettte, tač ne nopietni, vai ne? :)
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

01/03/2015 09:03
tedra, nopietni gan.man patiešām ir attiecību pieredze ar tāda tipa cilvēku.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

01/03/2015 09:07
Bet ņemot vērā viņa izsaukumus blakus tēmā, galīgi neliekas, ka cilvēks varētu būt romantiķis... ciniķis, jā...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

01/03/2015 09:14
tedra, viņš nav ciniķis, bet ļoooti sāpināts romantiķis, kurš maskējas zem cinisma maskas.
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

01/03/2015 09:18
Bioloģijas laboratorijas darbos savulaik esot bijis vardi jāpreparē. Laikam dāmas skolas gadus atcerējušās, tikai vardes pa rokai nav - jāņem Dumpīgais! :-)
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

01/03/2015 09:19
Tu jau esi izzināts, murm... :)
0 0
01/03/2015 09:24
tedra, jā esmu cinisks, reālists.bet arī romantika man nav sveša.varu ar Sievieti uzkāpt uz jumta, apsēzsties uz jumta maliņas, šūpot kājas, ēst saldējumu... un pļāpāt Par-Šo-Un-To
0 0
01/03/2015 09:29
Vai tad vakar netaisijas vardu sieviete rakstit ar mazo burtu?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

01/03/2015 10:12
Labrīt! neko nedzēsīšu, ..kas bijis bijis... šodien jauna diena..jaunas noskaņas! hei..martā!
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas