jā, piekrītu, ka arī mana vaina, bet-negribas jau tik īso apciemojuma laiku pārvērst par izskaidrošanās un mācību stundu... jo-pa divām nedēļām es tikpat nepāraudzināšu, un arī jēga maza, ja meita pēc tam spītīgi turpinās darīt pa savam!... tādi nu mūsu dzimtas sievietēm tie gēni!