Nu jopcik ..piektdien aizlaida tusēt pie draudzenes, jau ap pusdienslaiku, bija sarunāts, ka šorīt piecelsies un brauks mājās..atsūta SMS pusdivos, ka tikko esot pamodusies, mājās būšot PIECOS!!!..laikam būs jāatceras viņas bērnība un jānoskaita pa pakaļu kādas pāris reizes!

man ta pofig, bet bērns visu laiku jautā pēc mammas!!