Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 19060

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671327 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

01/03/2015 14:04
Nu jā... Varēji man Costa atstāt kādu biškuci... Man neviena kafūža nebūs tuvumà... Vēl vismaz pusotras stundas garumā... Grrr.
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

01/03/2015 14:09
labi, ixxx... garneles man vel ir un olas arī.. eju cept... specially for you..
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

01/03/2015 14:13
Paldies Costa, ļoti patīkami... A to es te kaltējos pie termināla un vēders sāk spēlēt Traviatu...  
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

01/03/2015 14:16
arī rose ieliešu..
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

01/03/2015 14:19
Juhū, vēl lielāks paldiesssss! Es te nostaigāju pa vienīgo taxfri... Tik vienas pudeles... Neviena riekstiņa pat nav...  
Labi ka nīkšanai tik stunda palikusi...
0 0
01/03/2015 14:30
Bobsleja divniekiem Pasaules čempionāta, Mūsu ekipāžām sudraba medalis, sesta un astotā vietas... lieliski lieliski rezultāti. nu vēl tikai jaunnedēļ četrinieku starti un tad nu sezona būs veiksmīgi un raženi pieveikta.
0 0
01/03/2015 14:31
ir iemesls atzīmēšanai
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

01/03/2015 14:32
Ixxi.. kurp dodies?
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

01/03/2015 14:32
Nu jā, tas ir patīkams iemesls un ļoti nopietns... Priekā!
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

01/03/2015 14:32
Uz mājām no vīkenda.
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

01/03/2015 14:38
ohh.. feini..
 bildes pie sienas pieliku- tagad iešu nosnaust... moš kašķis pāries.
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

01/03/2015 14:43
Saldus sapņus!
0 0
01/03/2015 14:50
meiginajuma pie jums te ari ielukojos..lai neaizmigtu kamēr citas balsis dresē..
nu tad besis..jaiet krakt
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

01/03/2015 14:52
Gaidu meitu mājās, lai var stafeti nodot!!..
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

01/03/2015 15:03
Sole, neesi tik slinka... Auklē vien, kamēr ir tepat... Vēlāk tik pa skype
0 0
01/03/2015 15:21
eu, un meita piezvana un pasaka, ka šodien nebūs... būs rīt vakarā... ui, ta gan es smiešos)))
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

01/03/2015 15:24
Nu jopcik ..piektdien aizlaida tusēt pie draudzenes, jau ap pusdienslaiku, bija sarunāts, ka šorīt piecelsies un brauks mājās..atsūta SMS pusdivos, ka tikko esot pamodusies, mājās būšot PIECOS!!!..laikam būs jāatceras viņas bērnība un jānoskaita pa pakaļu kādas pāris reizes! man ta pofig, bet bērns visu laiku jautā pēc mammas!!
0 0
01/03/2015 15:25
nu re laabi ka saka ., ka šodien bus..
0 0
01/03/2015 15:32
njā, kad prasa, tas ir sūdīgi, diezgan grūti vislaik melot..tūlīt būs, tūlīt būs... es zinu, kā tas ir...
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

01/03/2015 17:03
Nu jopcik ..piektdien aizlaida tusēt pie draudzenes, jau ap pusdienslaiku, bija sarunāts, ka šorīt piecelsies un brauks mājās..atsūta SMS pusdivos, ka tikko esot pamodusies, mājās būšot PIECOS!!!..laikam būs jāatceras viņas bērnība un jānoskaita pa pakaļu kādas pāris reizes! man ta pofig, bet bērns visu laiku jautā pēc mammas!!

Aha, un otrdien noteikti tai pašai meitai sāksi čīkstēt, cik vienai skumji un garlaicīgi!
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas