man arī vajag jaunu brillli... savas krutās pazaudēju... un kā par sodu- neviens nav atradis.. kretīni... es gan visu atrasto nododu - telefonus, laptopus, fotoaparātus, brilles, makus.. un kāpēc man tā neiet..
00
01/03/2015 13:31
es gan visu atrasto nododu - telefonus, laptopus, fotoaparātus, brilles, makus..
atzīšos- bija vilinājums, kad vnk uz grīdas atradu labu fotoaparātu... kādam vnk bija izkritis... a manējais tieši vairs nelietojams... bet tad padomāju- tas cilvēks kaut kur bijis, ticies ar kādu, piedzīvojis šo to... un safotogrāfējis... un tas viss pazaudēts... un atdevu TSC... tur atrasto reģistrē, un ja īpašnieks nepiesakās 30 dienu laika- es varu saņemt atrasto.. tikai vienreiz man piezvanīja īpasnieks un pateicās par atrasto telefonu.. un tas mazliet skumji...