Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 19100

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671319 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
01/03/2015 18:29
ir ir, lizet Tev tiešā uztvere..nu tā skats no malas
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

01/03/2015 18:33
sol, es "diskusēju".
tad tā arī vajag uzrakstīt :mana saruna ar ķirsi, pārējiem ieeja aizliegta.
anks, skats no malas, nav tāda vārda meiģināt, ir vārds mēģināt.
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

01/03/2015 18:34
Murmi, lab, ka mums nav kopīgu bērnu..un vispār ..nav nekā kopīga... tfu-tfu-tfu!

Jā, es jūtu, zibeņi un pērkoni katru dienu šķīstu! Navu no tiem, mierīgajiem, navu!
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

01/03/2015 18:34
ir ir, lizet Tev tiešā uztvere..nu tā skats no malas

Jā, un mēle ar’ asa!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

01/03/2015 18:35
 ..kādai te šovakar nav laba oma...
/paķiķinu/
Liz..don’t worry, be happy!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

01/03/2015 18:36
piedodiet, es esmu neomā!
arī tu, ķirsi, ja kas.
0 0
01/03/2015 18:37
Seksu nav babūjuse :P
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

01/03/2015 18:39
paldies dakterim par diagnozi(tas vesto)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

01/03/2015 18:39
Vesto, ..vot šitos ļa-ļa nevajag, ja!..ar seksu tam reti kad ir sakars. Varbūt migrēna, varbūt vēl kas..kā lai mēs to zinām!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

01/03/2015 18:42
A varbūt ēst gribās:)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

01/03/2015 18:43
var būt, un nevar, jo kleita neder!..mazums..
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

01/03/2015 18:45
drīzāk nevar nekā var
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

01/03/2015 18:55
Ai, es gan pieēdos un pat nenokaunējos:)
0 0
01/03/2015 18:56
es ari visu ko nesakarigi saēdos, bet man šodien pārslodzes diena..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

01/03/2015 19:01
man attaisnojums-stress izriju veselu paciņu ’’studentu brokastis’’.. a man sanāk ’’omes vakariņas’’
0 0
01/03/2015 19:11
tāaaaaa, ēdušas ja... a, ko es te gaidu?
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

01/03/2015 19:12
Kad daudz runā, tad vienmēr ēstgriba liela! :-)
0 0
01/03/2015 19:22
Lizetei skabarga pakalja, ha-ha-ha..., oi parlasijos, (ka skabarga)
Vsjo, no sodienas saku est tik veseligu partiku, nu tik apedisu tagad fiksi visu neveseligo, kas vel atrodas holodjilnika, un skapiti, un vsjo, tad tik veseligo.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

01/03/2015 19:36
a tu uz "knopkas"uzsēdies.vot.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

01/03/2015 19:36
Huuuuuu... Tortjiks gatavs... Tā var arī pārstrādāties.:-D :-D
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas