sol, es "diskusēju". tad tā arī vajag uzrakstīt :mana saruna ar ķirsi, pārējiem ieeja aizliegta. anks, skats no malas, nav tāda vārda meiģināt, ir vārds mēģināt.
Lizetei skabarga pakalja, ha-ha-ha..., oi parlasijos, (ka skabarga) Vsjo, no sodienas saku est tik veseligu partiku, nu tik apedisu tagad fiksi visu neveseligo, kas vel atrodas holodjilnika, un skapiti, un vsjo, tad tik veseligo.