Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 19140

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671322 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
01/03/2015 20:26
..jau kuro gadu salūts, dīvainos laikos un dienās?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23502

01/03/2015 20:38
Nu, tagad jau katrs vietējais Napaleons sev rīko salūtu:)
0 0
01/03/2015 20:38
..arī)))
0 0
01/03/2015 20:39
... es tagad to Dejo ar zvaigzni sāku nesaprast... tehniskas kļūmes, izbalso, tad ņem atpakaļ...
0 0
01/03/2015 20:41
vienkāršī pagāsreiz atļāvušies izbalsot kādu, kuru nedrīkstēja... tapēc noteikti sekojis ’’zvans draugam’’un atkla -’’esmu iekšā spēlē’’. piedodiet esmu ciniķe. Latvijas televīziju konkursos objektivitātei neticu.
0 0
01/03/2015 20:52
... bet kaut kā smieklīgi no malas... bet tad jau sanāk, ka cits pāris bij jāizmet...
0 0
01/03/2015 20:55
viss tak ir ka vajag pirmaja raidijuma ari nevajzdeja izmest..
viss sakārtojas
0 0
01/03/2015 20:55
kāpēc nevajadzēja?
0 0
01/03/2015 20:57
man patīk tā šnores, kas Lolai to krūtežu tur)))
0 0
01/03/2015 21:00
nu tapec, ka nekad pirmajos nemet ārā..nevienā šovā..tagad sie bija izodmajuši šo likumu pārkāpt..
un viss tāpet notiek ka janotiek es par to..
0 0
01/03/2015 21:03
re, Marta... vislaik domāju, kur to bērnu redzējusi... un tad atcerējos, jauka meitene, vienmēr steidzās uz mēģinājumiem, re vismaz kaut ko ar sasniegusi... tad viņa 9.klasē gāja... nu jau liela dāma...
0 0
01/03/2015 21:04
anks, es šoreiz tik no sākuma skatījos... parasti šoviem tik no vidus pieslienos), ta nu nezināju...
0 0
01/03/2015 21:08
man tas Ponamarjovs patik
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

01/03/2015 21:15
piekrītu anks, viņš tur bezmazvai vienīgais pasaka, kas ir kas.
un sokolovs-māte žēlīga... pirms piekrist dejot... nu jāizvērtē savas spējas..
0 0
01/03/2015 21:17
elizabete000 | 01.03.2015. - 19:56:11

vesto, tev ir šampis?... cik neraksturīgi tev...
------
Nu jau beidzās :)
A kāpēc neraksturīgi?
Domā ka ar tik pretīgu raksturu kā man tik odeklonu dzer? :D
Pa retam jau var kādu šampīzeri iemalkot.Peģiks jau no tā nekļūšu :P
0 0
01/03/2015 21:18
nu vinjs tak teica ka pat ballites un disnes nav dejojis..tas ir redzams..
vajadzeja jau nu atlasi ari pirms tam
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

01/03/2015 21:20
visi īstie džeki kā iedzer šampi kļūst par pedikiem???
0 0
01/03/2015 21:23
Es to tā "k slovu skazal".
-------
Te kādai jumora izjūta ar ir?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

01/03/2015 21:23
Sokolovs tak ekšenam. Pats jau apzinās, ka ir lāčuks. Bet, atcerieties, tas lielais Vidzis, kas tikai mīcījās, beigās 1. vietu dabūja. Vai 2.?
0 0
01/03/2015 21:25
man ar no šampja nestāv, лудше водочки :)))
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas