šoreiz mēģinu skatīties otro svētdienas vakaru šõ šovu... nekas neuzrunā. vadītaji- māt, apžēlojies, tas tirgus žūrijas apspriešanas laikā, arī konkursanti nav tie harizmātiskākie... laikam nākamās svētdienas vakarus nemaz neslēgšu šo pārraidi... protams apzinos, ka es ne tik daudz nespeju ka šie cilvēki, un cieņa tiem, kas iet un uzdrošinās, nevis sēž dīvanā un burkšķ... un vispār ar labu nakti, jums .
0
0