Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 19220

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671310 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
01/03/2015 22:57
Nu bet beibes!
Saņematies un maršs uz skatuves dēļiem! :)
A to te tas ne tā, tur ne tā...
0 0
01/03/2015 22:58
beat, nu tu bargā kundze...
0 0
01/03/2015 22:59
es jau valet vairāk uz tām kleitēm skatos, cik kurai plikumi rādās, cik ļeškas resnas..vai pup[i krīt laukā...
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

01/03/2015 22:59
ļaujiet man to filmu nomocīt...
0 0
01/03/2015 23:01
ptu, atkal man tas valets uz mēles... cien.vesto, tas bij jums domāts ...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23501

01/03/2015 23:05
Man ir izbrīns par to, ka pat dāmām, kuras kādreiz ir modeles bijušas, kājas ir kā pletīzeri. Vai tad kustības viņām nav mācītas? To varēja redzēt iepriekšējos šovos arī. Tam jau uz mūžu ir jāpaliek atmiņā. Nu, pareizā stāja.
Dejā tas vnk cērtās acīs. Es par soļiem nerunāju.
0 0
01/03/2015 23:06
kā tas ir kā pletīzeriem... plati vai?)))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

01/03/2015 23:14
Kuru ta izbalsoja?
0 0
01/03/2015 23:15
elizabete000 | 01.03.2015. - 23:01:20

ptu, atkal man tas valets uz mēles...
==========
Nav nekas slikts, kad ir uz mēles.
Būtu skapī vai zem gultas... :)
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23501

01/03/2015 23:15
Nu nemāk nostiept purngalu. Vai esi redzējusi, kā palecās tautas deju dejotājas? Taisna mugura, purngals nostiepts. Nu tā nostiept. Kādreiz to skolās, fizkultūras stundās mācija. Kā arī ritma izjūtu un koordināciju. Tagad nekā. Un tas viss redzams dzīvē.
0 0
01/03/2015 23:17
Jap.
Tā ir.
Tautas dejās dejoju labu laiku(lecu).
Bez stājas nu nekā.
0 0
01/03/2015 23:17
pareiz, kuru ta izbalsoja... es ar savām vannas lietām, pat nepiefiksēju...
0 0
01/03/2015 23:18
ak, es aita... lasu vesto rakstīto un tā bailīgi paskatos zem gultas... )
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23501

01/03/2015 23:18
Un fizisko aktivitāšu trūkums arī redzams. Kājas ķeksē uz iekšu.
Greifānei var redzēt, ka ar kaut ko nodarbojusies.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

01/03/2015 23:18
Nu atbildēt nevar, ja? :))
0 0
01/03/2015 23:19
tautas deju lēkātājs))))
0 0
01/03/2015 23:20
beat... ko izbbbaaallllsoooja?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23501

01/03/2015 23:21
Pūpolu. Gribējās jau, lai to otru puišeli. Pūpols vismaz cilvēks interesants. Un glupības nerunā
Atkārtojumā skatos, kā Oliņš palīdz partnerei griezties. Nu forši. Cilvēks zina ko dara
0 0
01/03/2015 23:23
ak, jā ..man acu priekšā viņa dancis... nu, tas bij smieklīgi)))
0 0
01/03/2015 23:24
.izbeidz, runāja gan glupības... par to dzērāj soli... galīgi aizmuldējās...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas