Man ir izbrīns par to, ka pat dāmām, kuras kādreiz ir modeles bijušas, kājas ir kā pletīzeri. Vai tad kustības viņām nav mācītas? To varēja redzēt iepriekšējos šovos arī. Tam jau uz mūžu ir jāpaliek atmiņā. Nu, pareizā stāja.
Dejā tas vnk cērtās acīs. Es par soļiem nerunāju.
0
0