Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 19260

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671307 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

01/03/2015 23:54
dzirdes aparātu ieliec...
0 0
01/03/2015 23:58
Ai.
Tikko kā dzirdes aparātu izņēmu.Protēzes ar jānoliek uz skapīša(kreisā roka, labais pauts, parūka, krūtaža un daļa aknu)
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23501

01/03/2015 23:59
Puika minetu grib. Tāpēc tāds pieklājīgs:)
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

01/03/2015 23:59
nu Tu gandrīz kā es... problēmas tikai ar mākslīgo vagīnu- dažreiz aizmirstu uz nakti...
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

02/03/2015 00:00
ieraudzīju Beati- atcerējos par pupiem... nu re- atmiņas karte laikam pilna- būs jāpērk jauna..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23501

02/03/2015 00:02
Bet, tie kas naktī aci liek glāzē... lūdzu prātīgi. Nesajauciet ar dzeramo glāzi. Vēl aiz pārskatīšanās norīsiet. Un tad būs kā tajā anekdotē...
Aiziet onka pie daktera. Lūdz paskatīties, jo esot savu stikla aci norijis. Dakteris pēta un pēta... beigās sabijies izsaucās - Daudzus gadus skatos uz pakaļām, bet, ka pakaļa uz mani skatītos, nu tas pirmo reizi mūžā!!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23501

02/03/2015 00:04
Costa, Tu domā par tiem pupiem, kas naktī uzvedas kā traki suņi?
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

02/03/2015 00:06
.. nē.. Beat, par to, ka protēzes jānoņem..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23501

02/03/2015 00:08
Skaidrs:)
0 0
02/03/2015 00:53
dullās :)
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23501

02/03/2015 01:07
Vesto. Un ko Tu uz nakti noņem? Vai izņem?
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

02/03/2015 01:08
nu viņs tak jau izstāstīja...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23501

02/03/2015 01:19
Ai, jā. Aizmirsu jau. Man jau tas vējš galvā. Piedodiet:)
0 0
02/03/2015 09:21
labrits peleka diena..laikam jāpastrāda
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

02/03/2015 09:21
Nu ta labrīt jaunajā darba nedēļā un mēnesī! Strebju kapeju un zīlēju, gribas man strādāt vai negribas.
0 0
02/03/2015 09:30
ja negribi darbā strādāt tad strādā gultā !!!!
0 0
02/03/2015 09:52
Laikam vemšu:(...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

02/03/2015 09:56
Gultā ir jāguļ, nevis jāstrādā! (Pikti tā nosaku)
0 0
02/03/2015 09:59
ja vem tad tā zolīdi!!!!!

a ar seksu tu gultā nenodarbojies????
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

02/03/2015 10:01
Ar seksu? Kas tas vēl par nazvāru? (Baiļpilni tā apjautājos)
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas