Bet, tie kas naktī aci liek glāzē... lūdzu prātīgi. Nesajauciet ar dzeramo glāzi. Vēl aiz pārskatīšanās norīsiet. Un tad būs kā tajā anekdotē...
Aiziet onka pie daktera. Lūdz paskatīties, jo esot savu stikla aci norijis. Dakteris pēta un pēta... beigās sabijies izsaucās - Daudzus gadus skatos uz pakaļām, bet, ka pakaļa uz mani skatītos, nu tas pirmo reizi mūžā!!
0
0