Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 19360

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671294 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

02/03/2015 12:59
Sol, visi dzīvi, bija laba tā kūka... Vokarā ielikšu recepti ar visu bildi...
0 0
02/03/2015 13:00
he, klusais ar bildes ielicis ar visu pirti... ta jau Jāņi drīz))))
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

02/03/2015 13:07
..uzēdu kūpinātu zivi, tad sieru, tad pankūkas, ..un finālā ’’austiņu’’, sajūta, it kā būtu stāvoklī!! 
0 0
02/03/2015 13:25
bet es? izsaucu uguni no sludinātāju vidus... es gribu zināt, kāpēc sievietei jānosien krūtis un jāmoka krūšu gali... dullās paulīnes, kuras ļauj sev ko tādu nodarīt...
0 0
02/03/2015 13:27
es ari tur šodien palasijos man aizkustinaja nevainigais kreisā soļa spērejs
0 0
02/03/2015 13:30
anks... man jauna nodarbe, es zinātkāra, tad nu aprunājos ar, manā skatījumā, dīvainu sludekļu īpašniekiem..vēl nost nešauj un miskastē nemet
0 0
02/03/2015 13:31
gvenda, drizāk Tu esi ziņkariga..
0 0
02/03/2015 13:31
tikai mazliet;)
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

02/03/2015 13:34
Vispār tie sludinātāji ir nepārspējami. Ar tāāādu domas lidojumu:)Domādams neizdomāsi.
0 0
02/03/2015 13:37
es domāju, ka lielākoties viņi uz papīra izliek savas fantāzijas, neko vairāk, papīrs taču pacieš visu...
0 0
02/03/2015 13:38
un ko tad viņi tādu pasludina tie sludinātāji?
0 0
02/03/2015 13:39
anksa, tevi aizkustināja ???????? Nu tad izpalīdzi viņam!!!!!!
0 0
02/03/2015 13:39
viena kāja te-otra tur, aizteci rāmā riksītī, palasi, atzīmē interesantāko un esi atpakaļ
0 0
02/03/2015 13:42
bet tur takšu lielāko daļu slimi cilvēki gan vīrieši gan sievietes!
0 0
02/03/2015 13:44
peli, saki, pēc kādām tādām specifiskām pazīmēm tu uzstādi diagnozes, koa? Nu, vismaz analīzes vajag paņemt:))))
0 0
02/03/2015 13:49
kur jūs atkal šito sagramstījāt?... sludinājumos?
0 0
02/03/2015 13:52
ļoti elementāri ja dod tad mauka ja nedod tad vēl lielāka mauka!
0 0
02/03/2015 13:54
betij... es saprotu, šon tādi laikā apstākļi, kāda nu kuram tā veselība iegadījusies šobrīd(miedzu ar aci)visi vēl brīvdienu iespaidā(es tai skaitā), bet nu bremzēti gan mazuliet:))
0 0
02/03/2015 13:59
jo gvenda vairāk runā, jo es mazāk saprotu))))
0 0
02/03/2015 14:01
betij... tev piedodams, . tev kļuškiņa slima:))
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas