Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 19400

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671289 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

02/03/2015 15:16
Kuram tortes tēma, kuram pelmeņi pa galvu dzīvojas.
0 0
02/03/2015 15:27
pastala jau tu esi . Tu jau no visa baidies !!!!!a tu nebaidies pat svarciņi nesaburzīsies!!!!!!!
0 0
02/03/2015 15:29
no tā jau es baidos... ka nesaburzīsies)))
0 0
02/03/2015 15:32
nu tad baidies tālāk!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

02/03/2015 15:55
Ebete, ir tak neburzīgas drānas bruncīši. (Ja mani sauktu uz pelmenīšiem, es svārkus vispār nevikltu )
0 0
02/03/2015 16:41
nu ta noņemos vel ar pārejama atskaitem un deklaracijām..tagad tik jagaida lielais eiro
kautrigajam onkam palidzet nebigu
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

02/03/2015 16:55
Nez tam kautrīgajam onkam ir notariāli apstiprināta sievas rakstiska atļauja iet pa kreisi?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

02/03/2015 16:56
divos eksemplāros..
0 0
02/03/2015 16:56
kas jums tas par kopīgu onku?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

02/03/2015 16:57
Labāk trijos eksemplāros.
0 0
02/03/2015 16:58
betij..kopīgs nav-vēl nav... bet kāda būs pirmatklājēja:)))
0 0
02/03/2015 16:58
lizbet KAUTRIGS..nevis kopigs
0 0
02/03/2015 16:59
Nu tas tak mīļi..tādos gados..pirmoreiz :)))
0 0
02/03/2015 17:00
ja neko citu, izņemot sievu gadus trīsdesmit nav baudījis, tad ne tikai kautrībā var iedzīvoties, bet infarktā:(( pftu, pftu, pftu... es jau gan šam bildu, ka labāk varbūt nevajag, bet, lai nu skatās pats, liels puiks
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

02/03/2015 17:02
Aha, un tad onka mājās lepni pasniedz sievai izziņu, ka tāda un tāda, apakšā parakstījusies, apliecina, ka tāds un tāds ir spēris kreiso sānsoli tad un tad, tādā un tādā vietā, tikos un tikos. Seko notikuma apraksts un atsauksmes par onkuliņu. datums, paraksts, paraksta atšifrējums un zīmogs.
0 0
02/03/2015 17:04
Raganas ne sievietes:)))))
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

02/03/2015 17:06
BāāāāC! Atliek pāris dienas aiziet pa kreisi, kad še jau onkuliņus pavedina... nu nešpetneles... Par kuru tad tā esat iekarsušas??? 
0 0
02/03/2015 17:06
:)) ES nekādi nevaru būt raganiņa, es iru lauva un ar šo pietiek, lai no manis pa gabalu
0 0
02/03/2015 17:09
nē, kopīgs, ja jau visas pazīst...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

02/03/2015 17:10
Ixxi, tak sludekļos viens ielicies, ka kautrīgs vīrietis grib pirmo reizi spert sānsoli, tad nu mēs te teoretizējam kas tam nepieciešams, un kā to labāk paveikt. Un fakta apstiprinājumam vajag viņam izziņu iedot+atsauksmes klāt pievienot, ja vēl kāda lādzīga izpalīdze grib pieteikties.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas