Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 19440

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671287 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

02/03/2015 18:48
izvārīju skābeņzupu.
0 0
02/03/2015 18:51
no saldētām?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

02/03/2015 18:53
aha, man vēl kādi 8 maisiņi!!
0 0
02/03/2015 19:02
drīz jaunā raža... bet tev vēl 8 zupas priekšā)
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

02/03/2015 19:04
Man gan tik sālītās... saldētavā gaļa tusē...  
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

02/03/2015 19:08
Izskatās, ka Ubei gavēnis beidzies-bildes atkal parādījušās, cope var sākties!!
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

02/03/2015 19:11
tū pīces čikena un vēders piemānīts...
0 0
02/03/2015 19:13
Sol, kušš...  neizbiedē.
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

02/03/2015 19:14
Nu jau gan... vai atkal kaut kas????
0 0
02/03/2015 19:16
uz tadām bildem tapat diezko nekeras saku no pieredzes
0 0
02/03/2015 19:18
Dažādām zivīm, dažādi āķi. 
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

02/03/2015 19:18
iešu paskatīt tās bildes.. 
0 0
02/03/2015 19:19
ir āki ar kuriem līdz pensijai var sēdet  
oj man tak vēl ir saldeti rabarberi
0 0
02/03/2015 19:20
Kas sēž, kas nesēž.
0 0
02/03/2015 19:21
lai tā būtu
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

02/03/2015 19:23
kas vainas bildem? .. man patīk... un viena baigi pazīstama izskatās..
0 0
02/03/2015 19:24
bildem nav nevaines..runa par āķiem
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

02/03/2015 19:29
manas domas, ka ar tādām bildēm var uzāķēt ceļojuma biedru.nenoliedzu, ka ceļojuma biedrs ceļojuma laikā vai pēcāk var kļūt par līdzbiedru vai pat dzīvesbiedru.
0 0
02/03/2015 19:32
a, es par rabarbermaizi tagad atdotos))))
0 0
02/03/2015 19:33
sestdien cepšu
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas