Mēs ar savu sabiedriskumu to onkuliņu vēl nobaidīsim līdz bālam vaigam. Kaut gan... varbūt viņš tieši sapņo tapt samaitāts draudzīga sieviešu kolektīvā.
00
02/03/2015 17:17
Daudzi jau sākuši baidīties no mums, labi, ka ne visi:)))
00
02/03/2015 17:21
ak, dies, a es domāju, ka ar kādu politiķi saistīts, ja šitos dokumentus piemin))))))
00
02/03/2015 17:21
ja padoma nopietni tadu onkuli tomēr tiesām butu baile..ka jau te teica.. bus pārbijies, rokeles trices... un ..eeeeeee..nu jā.. un inparkts ar var gadities
00
02/03/2015 17:21
Ka maitā, ta maitā, uzreiz un kārtīgi..ko ta vairs daudz gaidīt:)
00
02/03/2015 17:27
pag, es vēl gulēju, kad jūs šo dalījāt?
00
02/03/2015 17:44
tam vairs nav nekādas nozīmes, betiņ:)))
00
02/03/2015 17:56
..rīt celšos sešos no rīta, lai neko nenokavēju... )