Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 19420

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671290 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

02/03/2015 17:10
Eliza, es gan nepazīstu... jūtos apdalīta...
0 0
02/03/2015 17:12
Kādai jau atsauksies(tik to mēs neuzzināsim), bet ne jau mums, pļurkstēm, pie tam, mēs esam sabiedriskas, mēs neesam kautrīgas.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

02/03/2015 17:14
Mēs ar savu sabiedriskumu to onkuliņu vēl nobaidīsim līdz bālam vaigam. Kaut gan... varbūt viņš tieši sapņo tapt samaitāts draudzīga sieviešu kolektīvā.
0 0
02/03/2015 17:17
Daudzi jau sākuši baidīties no mums, labi, ka ne visi:)))
0 0
02/03/2015 17:21
ak, dies, a es domāju, ka ar kādu politiķi saistīts, ja šitos dokumentus piemin))))))
0 0
02/03/2015 17:21
ja padoma nopietni tadu onkuli tomēr tiesām butu baile..ka jau te teica..
bus pārbijies, rokeles trices... un ..eeeeeee..nu jā..
un inparkts ar var gadities
0 0
02/03/2015 17:21
Ka maitā, ta maitā, uzreiz un kārtīgi..ko ta vairs daudz gaidīt:)
0 0
02/03/2015 17:27
pag, es vēl gulēju, kad jūs šo dalījāt?
0 0
02/03/2015 17:44
tam vairs nav nekādas nozīmes, betiņ:)))
0 0
02/03/2015 17:56
..rīt celšos sešos no rīta, lai neko nenokavēju... )
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

02/03/2015 17:58
Eliza, es ceļos vēl agrāk i tā kā tā nokavēju...  
0 0
02/03/2015 17:59
a mozz tortiku?
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

02/03/2015 18:04
Negribu tortiku... gribu, gribu... tiok nezinu īsti ko.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

02/03/2015 18:12
es neko negribu... šodien nav mana diena!
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

02/03/2015 18:16
Sole, man kaut kas līdzīgs... grrr.
0 0
02/03/2015 18:17
Pirmdiena- grūta diena.
0 0
02/03/2015 18:18
tipa tortiku vieglaak sadaliit, a nolikt drossaa vieta tad kad radiisies veelmis
0 0
02/03/2015 18:20
es te žurnālus šķirstot, visko sagribēju... tik vairāk uz augļiem tēmēju... bet mājā iztukšits... nikā nav, pat ābolits... (
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

02/03/2015 18:24
Varu padalīties ar apeļsinu...
0 0
02/03/2015 18:34
kārdini, kārdini ..eh((((
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas