Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 31540

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938463 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)
29/09/2022 12:23
man pagalmaa viss pa vecam, tuvaakajos lielveikalos ar... Nez, kur es dzivoju?)))
2 3

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

29/09/2022 12:26
Dince, skatījos to seriālu, kad gāja pa tv. Man patika. Vispār patīk vēsturiskās filmas. Pēdējā bija " Proricaķeļ Omar Haijam".
Pie manām ārdurvīm arī ir lampiņa uz sensora. Ērti.
3 3
29/09/2022 12:29
kā nakClampa gan nē
jā pamanīju bodēs, ka šur tur lampas izslēgtas..
visjokaināk bija RIMI grāmatveikalā
tur nu gan nevajadzēja tā darīt, bet tas jau viss nieki vien..
tik tāpat vien parunāt
1 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

29/09/2022 12:29
Mums pēc pusnakts, citreiz drusku agrāk, tik katrā otrā laterna.Nav pēdējā laikā sanācis pa centru naktī izbraukt, tā ka. kā tur, nezinu.Privātmājās labi pa teritoriju tās pašuzlādējošās salikt.Cēsis arī uz sensoriem gaismas.
3 2

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

29/09/2022 13:03
Informēju... šodien kādā pilsētā  radiniece, lai nobalsotu patērēja 1 st.20 min... tā kā bruņoties ar pacietību!!
Sol..vai tad Tev tualete bez logiem un skatu uz zvaigžņotajām debesīm?))))))
4 2

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

29/09/2022 13:05
Indrak, Tu esi viena glupa, veca babuļa.
... bet jā... visi cilvēki nedzīvo privātmājās jūras krastā. Brīžiem rodas sajūta, ka te ir savācies Latvijas krējums, kas dzīvo kā nieres taukos ...
Varbūt atklāšu Jums Ameriku, bet Latvijā arī ir vienkāršā tauta .
Jā Lare, mani tas turku seriāls ierāva sevī  .
4 4

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

29/09/2022 13:18
Vai, mīļā🥰, no Tavas mutes tas skan kā augstākais kompliments😀🤣Vot(lūk), ja gribētu draudzēties, tad gan sāktu bīstīties👀😃🤣
5 4

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

29/09/2022 13:22
Un, tie gardie āboli ir Krapes cukurīši.Tikai sajaukuši ienākšanās laiku.🙂
4 2

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

29/09/2022 13:25
Dinc, tak necepies! Es arī trakajos 90 dzīvoju mājā, kur tualete bija laukā, un man tad vēl bija mazi bērni...
Bet tagad tai vairs nevajadzētu būt normai.
Erotik, dzīvoklī man tualete bez loga, kā domāju vairumam. Laukos ir mājā iekšā, normāls WC, ar logu un elektrību... ieslēdz lampiņu un dara, kas jādara, nevajag zvaigžņu gaismā kārtoties
3 4

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

29/09/2022 13:42
Sol... māja uz Tava vārda?)))))
Kāpēc jautāju…ja ir vajadzību varu paskaidrot…likumu izmaiņas ir vairāk kā jocīgas…
4 3

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

29/09/2022 13:46
ziņkārīga kā žagata., Vidā strādā?.., tev varbūt vēl pin kodus no bankas kartēm nosaukt?!
5 4

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

29/09/2022 13:52
Nebūtu slikti... 😀🤣
4 6

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

29/09/2022 13:56
))))) ja nav Tava ... turi acis vaļā un seko mantisko attiecību likumiem... lai vecumā nav vilšanās valstī... un svešos bērnos... ja Tava guli mierīgi))))...
Indrak….kam Tev sveša manta….)))))
4 2

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

29/09/2022 13:59
Iešāvās prātā naudas, mantas sakarā Ostaps Benders... 😀
4 6

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

29/09/2022 14:01
Kam man sveša manta?Kā Rubins Huds atdotu trūcīgajiem😀
4 6

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

29/09/2022 14:02
Gan jau es tikšu galā ar saviem īpašumiem. Man vedekla jurists..
4 3

Tēmas: 26
Ziņas: 8332

29/09/2022 14:53
Nebozies, Dinc! Krējumā, šokolādē un taukos mums te tikai Erotika. Pārējie norm.cilvēki. Tādi paši mirstīgie.
8 3

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

29/09/2022 16:00
secinājums  palasot-no viena iesmējiens "aiziet" kā ieņirdziens no cita. to es par podu zem gultas.
2 4

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

29/09/2022 16:18
Pakur, pakur uguntiņu
Labo vecenīt!
Lai tā āda lobās,
Lai tie mati švirkst!
😀🤣
4 8

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

29/09/2022 16:24
no i-neta veikala paka ar 4 jaunām štātēm. visas der. sveicu sevi skolotāju dienā
5 4
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas