Dinc, tak necepies! Es arī trakajos 90 dzīvoju mājā, kur tualete bija laukā, un man tad vēl bija mazi bērni...
Bet tagad tai vairs nevajadzētu būt normai.
Erotik, dzīvoklī man tualete bez loga, kā domāju vairumam. Laukos ir mājā iekšā, normāls WC, ar logu un elektrību... ieslēdz lampiņu un dara, kas jādara, nevajag zvaigžņu gaismā kārtoties
