labak paverojiet, cik daudzi pa Rigas ielam ar tiem sniega zabakiem staigaa)
Tedr, ziemaa ko dara seetnieks?... pareizi, nober ar sali... vot, tev čista sniegs, kurjs ziemaa vienkarsji nav...
A, ar to nelaimigo kaaju, saku staigaat ziemas beigas un man -

pie kaajas), bij vai nebij sniegs, galvenais, ka tas bij vienigais, ko vareju uzmaukt un viss...
Kroksji man nav...
Bet 5 mazdelinjs gan ir

)))