Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 31580

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938461 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)
29/09/2022 19:05
Jēzus😲tu taču pati rakstīji ka vēlies parunāt par platoniski mīlestību, tad nu runā mēs klausamies.
3 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

29/09/2022 19:08
nu es, piemēram, nezinu, vai Jēzus kādu mīlēja platoniski vai miesiski
un, ja kas, beast, ar vārdu "mēs" šeit tā uzmanīgāk
3 3
29/09/2022 19:10
19:04 nē jo man nepatiktu sajūta, ka man visu laiku kaut kas pakaļā lien iekšā, lai gan vienreiz nācās uzvilkt, mēs tā smējāmies.😀
2 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

29/09/2022 19:11
akdies, kā es saliju, nākot no darba..., bet ir arī priecīgs moments-vakariņās man būs svaigi ķertas mencas-pa taisno no kuģīša.
1 2

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

29/09/2022 19:14
mēs tā smējāmies. 

... šis teiciens jau paliek lipīgs  .
Beast, kā izpaužas Tavs jauneklīgums ?
Sol, mencas jau tagad ir delikatese  , zelta vērtībā  .
3 3

Tēmas: 26
Ziņas: 8332

29/09/2022 19:17
Es zinu tikai vienu vīrieškārtas indivīdu, kurš nēsā stringus. Un arī tad... ne es pati redzēju, bet viņa sieva mums kolēģēm stāstīja.
Es arī, Sol, izliju. Gribēju dažas puķes izrakt un ieziemot. Pietrūkst stundu diennaktī. Tie rudens vakari baigi īsi.
1 3

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

29/09/2022 19:17
jā, Dinc, manā bērnībā skaitījās gandrīz lētākā un prastākā zivs, mamma parasti kotletes cepa, bet tagad... Rimi filejas maksā dārgāk kā lasis . A no zvejniekiem mazās 3, lielās 5 eiro/kg. Butes arī bija, bet ar tām baigais čakars tīrīt.
3 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

29/09/2022 19:17
šeit ir lipīgi iesmiet
varētu gribēt mencu
 a es nesaliju
2 3
29/09/2022 19:19
Mans jauneklīgums izspaužas tā ka manai pakaļai stringi derētu.☝️
1 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

29/09/2022 19:25
Sol..vai par pirkumu čeku paņēmi?))))))
5 2

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

29/09/2022 19:26
... butes vispār, sapnis vasaras naktī  . Es jau baigo laiku gribu svaigi kūpinātas reņģītes, bet tā vispār ir neiespējama misija . Veikalos ja ir, tad tāda sajūta, ka kūpinātas gadu atpakaļ  .
0 2
29/09/2022 19:28
Man jaunībā garšoja kad mencu aknas ar olu un sīpolu sakapāja, un uz baltmaizi.
Tagad pamēģināju un vairs tā negaršo.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

29/09/2022 19:32
Mencu aknas arī varēja nopirkt. 
Erotik, vai te izsludināts konkurss par stulbāko komentāru? Ja tā, tad tev 1. vieta.
5 2

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

29/09/2022 19:35
Cik nesmuki ēnu ekonomiku stutēt)))))nununu...
5 4

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

29/09/2022 19:35
sol, esi saprotoša pret tiem, kas (uz)lādējas.
4 2
29/09/2022 19:38
nesaliju, ietrapiju tad, kad neliist...
uggi ir briesmigi, tas fakts. Biju spiesta vilkt, kad taa kaaja saluuza))), bet tad jau bij sadzijis, tas bij vienigais apavs, kur vareju sjo ievilkt, bet ejot, sajuta kaa ar cjiibam pa ielu un, ja akmenji traapas, tad vispar vaaks
jaa, menca to prastas zivs, nupat goda un cenaa celta))
Liz, var redzeet, ka tev konts-katrs teikums kaa komentaars... nu, tur atpakalj)
Neiztureju, iesledzu pa biridim elektrisko sildiitaju. Un ka vidusmera cilveks nopirku sev tadu mazu, svaiga lasja astes gabalu)
4 3

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

29/09/2022 19:39
Atkal viena apkrāptā.Nu kā var tik naivi.
4 3

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

29/09/2022 19:42
Atkal... par cik tad iekrita šoreiz?….
3 2

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

29/09/2022 19:43
eli, es tev varu pastāstīt, kāpēc tā izpildos-nu par to, ka nu katrs teikums nu savā komentārā nu. tas, lai kādas pirkstiem būtu darPs.nu.
5 3

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

29/09/2022 19:45
Un turklāt expoliciste tā apkrāptā.
Ja par uggiem, tad kādi akmeņi var patrāpīties, ja tie ir “čista” sniega zābaki. Nu normāla lāča ķepiņa😉
2 3
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas