nesaliju, ietrapiju tad, kad neliist...
uggi ir briesmigi, tas fakts. Biju spiesta vilkt, kad taa kaaja saluuza))), bet tad jau bij sadzijis, tas bij vienigais apavs, kur vareju sjo ievilkt, bet ejot, sajuta kaa ar cjiibam pa ielu un, ja akmenji traapas, tad vispar vaaks
jaa, menca to prastas zivs, nupat goda un cenaa celta))
Liz, var redzeet, ka tev konts-katrs teikums kaa komentaars... nu, tur atpakalj)
Neiztureju, iesledzu pa biridim elektrisko sildiitaju. Un ka vidusmera cilveks nopirku sev tadu mazu, svaiga lasja astes gabalu)