Labrīt

Sveiciens omītēm, sveiciens skolotājām
Ja par vēlēšanām, tad kod kurā pirkstā gribi, visi sāp, nu meklēs mazāko ļaunumu, bet gan jau, ja nenotiks kāds brīnums, tiks pie kādiem amatiem tie, par kuriem vispār netiek balsots, vai nostrīpotie.Nu, dzīvosim, redzēsim, kā teica kādas kādreiz ļoti populāras filmas varoņa māte, uz dēla draudzenes jautājuma, vai viņa tai šķietot vieglas uzvedības sieviete
Ja par ABBU, tad bērnībā, jaunībā patika ļoti, atceros pirmo plati, kuru draudzenei bija atsūtījis ārzemju onkolis, kā klausījāmies, Paldies viņam arī par pirmo Fredija dzirdēšanu.Bet ABBa, tāpat kā vēl daudzi citi ir palikuši tajos laikos.Tagad, ja kur dzirdu, tad lai skan, bet mīlestība uz mūžu nav izveidojusies, atšķirībā no dažiem citiem-Merkurija, Bītliem, Vainhausas, Koena, Reja Čarlza ... Preslija..HIM..ir vēl .
Jā, un vēl, varēja tās vēlēšanas būt pavasarī, jo kas būs tad, kad vairs nevajadzēs solīt un dot, jo ievēlēti ir un drošibā, dies vien zin
