Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 31640

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938449 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

30/09/2022 10:59
daudz puķu un šokolādes tāfeļu(nez kāpēc bērni nolēmuši mani piebarot)
3 3

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

30/09/2022 11:20
Labrīt   Sveiciens omītēm, sveiciens skolotājām          
Ja par vēlēšanām, tad kod kurā pirkstā gribi, visi sāp, nu meklēs mazāko ļaunumu, bet gan jau, ja nenotiks kāds brīnums, tiks pie kādiem  amatiem tie, par kuriem vispār netiek balsots, vai nostrīpotie.Nu, dzīvosim, redzēsim, kā teica kādas kādreiz ļoti populāras filmas varoņa māte, uz dēla draudzenes jautājuma, vai viņa tai šķietot vieglas uzvedības sieviete   
 Ja par ABBU, tad bērnībā, jaunībā patika ļoti, atceros pirmo plati, kuru draudzenei bija atsūtījis ārzemju onkolis, kā klausījāmies, Paldies viņam arī par pirmo Fredija dzirdēšanu.Bet ABBa, tāpat kā vēl daudzi citi ir palikuši tajos laikos.Tagad, ja kur dzirdu, tad lai skan, bet mīlestība uz mūžu nav izveidojusies, atšķirībā no dažiem citiem-Merkurija, Bītliem, Vainhausas, Koena, Reja  Čarlza ... Preslija..HIM..ir vēl .
  Jā, un vēl, varēja tās vēlēšanas būt pavasarī, jo kas būs tad, kad vairs nevajadzēs solīt un dot, jo ievēlēti ir un drošibā, dies vien zin
3 1

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

30/09/2022 11:26
Jā, un Rīgas zooloģiskajā dārzā arī ir vēlēšanas Ir kandidāti un programmas
2 1
30/09/2022 12:16
saule un vējš žāvē ceļu uz vēlēšanām
"rīta" kafija zem vīnogām..
kaujas krāsas un aiziet ...
2 0
30/09/2022 12:47
jaa, laicinjs labs...
tirdzinjaa smuki rudens pukjisji podinjos...
beidzot nopirku tas 5 kupinataas rengjites, kas sapnjos raadijas)))
1 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

30/09/2022 13:20
Nez, kā tad Anksis nobalsoja?! Starp citu, Murmja tik piesauktais Lato Lapsa vakardienas video ieteica balsot vai nu par Vienotību, vai nacionāļiem!... Murmi, kā tev tas patīk?
2 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

30/09/2022 13:25
Arī nobalsoju, lai rīt brīvas rokas.
1 0
30/09/2022 13:30
es vēl pa māju paēst tak arī vajag
mammas kotletes, kartupeļi un dikti gardas marinētas bietes
par Apvienoto sarakstu balsošu, kaut Pīlēns ņeočeņ
Vidzemes saraksts man patīk, tur nav ko svītrot tik ir kam plusiņus pielikt:))
1 0
30/09/2022 13:38
Ko jums tas Pilens nodariijis? ... meita ar sasutiijusi man visadus video un saka, ka sjis baigais snobs esot, un ta vel ta smalkaa kundziite)))
1 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

30/09/2022 13:47
Nav jau uzreiz jāizdara, neptīk un viss Pasen mūsu labs paziņa, kad mēs visi priecājāmies, ka Gavrilovs tāds un Gavrilovs šitāds-dej, dzied un sabiedrības dvēsele, teica, man viņš nepatīk, nepatīk kā cilvēks, nu par Pīlenu ir līdzīgi, sajūta, ka tāds nu dikti, tā kā pēc veca odekolona... līdzīgi Bondaram ar viņa raga acenēm un āpša kunga frizūru.Vēl tik pleds, kamīns un šupļakrēsls prasās, kaut kā tā
2 3

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

30/09/2022 13:50
nu ja, pazīt nepazīstu, bet viedoklis ir!... Dzīvosim, redzēsim! man Pīlēns pat ļoooooti patīk-gudrs, inteliģents, īsts džentlmenis... blakus Šlesers izskatās..kā..kā/’’šofera dēls’’ . No tāda premjera vismaz nav kauns.
3 2

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

30/09/2022 13:55
Un Tu pazīsti viņu u.c.visus personīgi?Ja pazītu, tad pat tad tas, būtu subjektīvi  Un pieļauju, 99% vēlētājiem ir nevis viedoklis pazīstu personīgi, bet viedoklis no redzētā, dzirdētā, draugu, paziņu stāstītā, no vērotā, no  tv, neta, radio, bukletiem, kāds tas tēls zīmējās.
2 3

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

30/09/2022 14:00
Interesanti, kas tad tev par Pīlēnu ko varēja pastāstīt? Strādā kāds pie viņa? Tusē kopā?..mošk tā tava draudzene, ar kuru kopā iesmejat? Nešķiet, ka liepājnieki tomēr vairāk varētu zināt un objektīvāk spriest? kaut gan, kas man par daļu, ne jau es te tagad kādu pārliecināšu... balsojiet kaut par Gobzemu... par vulgaritāti un stulbumu.
5 3

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

30/09/2022 14:09
Jā, tauta..hudožņiks-bohēmists laikam bijis vēl nav)))))... tāds mīkstais))))... nost ar pīlēnu))))…ako par saskaņu neviens?)))
Labrīt, jaukās))))
2 4

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

30/09/2022 14:12
Bet nevienam taču nav aizliegts par viņu balsot?Nē, un es galīgi nepretendēju uz imperatoram tuvu stāvošām aprindām, pieļauju, ka tā mana draudzene arī ne Ja reiz augsējā stūri rakstīts diskusija, tad jau drīkst būt dažādi viedokļi.Es pat pieļauju, ka Pīlens tiks pie šprices.Un, ja vēlēšanās vadītos tikai no tā, kurš kuru pazīst tuvu vai gandrīz tuvu, tad, bet tad jau vēlēšanas vispār nebūtu vajadzigas 
4 3

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

30/09/2022 14:14
nu jā, ja publiski nerubina degunu, nelamājas matom, neliek kājas uz galda.., tad uzreiz mīkstais... Nost ar erotik.
7 3
30/09/2022 14:15
sjoreiz nesapratu viedokli par viedokljiem- vai ta atkal kas japierada, kads ne taa izrunajas?
... es domaa, ka Fotografs aizskries palekdamies par savejiem nobalsot... )))))
3 2
30/09/2022 14:19
14:09 par ko tu balsoji vai balsosi?
1 1

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

30/09/2022 14:23
Ja aiziešu... tad ar tukšu aploksni... nav par ko(((((
2 5
30/09/2022 14:28
Es te jautāju draugiem no Latvijas par ko balsot, un šie saka ka nav par ko.🤷‍♂️
Galvenais lai šarikova pēcteči pie varas netiek!☝️
4 1
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas