Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 31680

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938443 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

30/09/2022 21:05
murminators | 30/09/2022 21:02

jap, man domājas, ka kādiem ir dikti neveicies ar labiem skolotājiem.

Ir aizdomas, ka runa ir tai skaitā par mani, tāpēc atbildēšu.(c)

kāpēc tev aizdomājas, ka gandrīz viss te grozās ap tevi. es, piemēram, runāju vispārīgi, un vismazāk konkrēti par tevi.tāpēc tavu atbildi nelasīšu.pietiek ar iekopēto  pirmo teikumu
3 4

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

30/09/2022 21:16
murminators | 30/09/2022 17:15
P.s. Ja par vēlēšanām, tad es vispār neklausos un neskatos nekādas diskusijas un neko citu.


Murminator! Es novēlu tā turpināt (vismaz līdz rītdienai, ieskaitot), neko neredzēt, nedzirdēt un uz vēlēšanām neiet.
Un visiem murminatorveidīgajiem arīdzan tieši to pašu.
5 3

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

30/09/2022 21:30
Jā, Vidvud, tikai viens ļooooti, ļoooti gudrs arābs jau labi sen ir teicis, ka [neatkarīgi no visādām vēlēšanām], ja varas un iedzīvotāju izpratne par to, kā būtu jābūt, atšķiras, neizbēgami sākas stagnācija, un viņam, šīs nesalīdzināmi senākās un pieredzes bagātākās civilizācijas pārstāvim ir 100% TAISNĪBA. Tu vari aizskriet nobalsot un priecāties, ka visādi murminatori to nedara, bet tas nemaina galveno. Latvija jau tagad ir smagā stagnācijā. Nē, nu, ja taisnība ir tiem, kuri apgalvo, ka 4. maija republikas nodibināšanas jēga ir latvju nacionālkomunistiem, tiekot vaļā no Maskavas kontroles, piesavināties un prihvatizēt PSRS mantojumu (ne vairāk, ne mazāk) un minētā prihvatizācija ir vienīgais tās eksistences pamats (bez iespējas ko piesavināties, nevienai "elitei" tāda Latvija nebūtu un nebūs vajadzīga ne minūti ilgāk), tad viss ir kārtībā, tad viss notiek pareizi. Izfenderēs teritoriju (valsti), nolaidīs visu līdz kliņķim un izmetīs kā izlietotu un nevajadzīgu gumiju līdz ar visiem muļķīšiem - patriotiem, kuri sadomājušies par kliņģeriem un saklausījušies par "latviešu tautas gaišo nākotni", kad ... nu, piemēram, visus krievus izdzīs. Un stagnācija, ja vara nemainīsies, kļūs tikai dziļāka. Es te nevienu nepārliecināšu, vien 18. novembrī, kad šeit būs brīvdiena, bet citur - darba diena, es aizbraukšu uz ārvalsti, lai tur atvērtu bankas kontu un turpmāk glabātu savu naudu tur. Un tici man, es nebūšu ne pirmais, ne pēdējais tāds. Kariņa gaudām, ka mēs atpaliekot gan no Igaunijas, gan no Lietuvas, ir cēlonis, un nekāda "viedā reindustrializācija" vai citi lozungi neko nemainīs un nekam nepalīdzēs, kamēr iedzīvotāji neredzēs jēgu šeit jebko pasākt.
3 4

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

30/09/2022 21:34
Vai ta pats nepaliksi pie savas naudiņas?
3 2
30/09/2022 21:39
21:30 cerams tā ārvalsts būs krievija?😀
1 1

Tēmas: 0
Ziņas: 23498

30/09/2022 21:41
Dina Zuzāne mirusi. Dzīve ir tik strauja...
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

30/09/2022 21:41
Aha, tā nu es te kādam stāstīšu. :) :)
1 3
30/09/2022 21:43
Tak nekur tu nebrauksi, bet turēsi savus desmit eiro savā krājkasītē.😀
4 2

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

30/09/2022 21:54
Beata, skumji gan. 
1 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8332

30/09/2022 22:06
Visai minimāli zinu, kas tāda bija un kā izskatījās. Šoreiz bez emocijām.
2 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

30/09/2022 22:17
par Zuzāni... jā... teikšu kā ir-neskar. vien tik, ka fakts-vakar bija, šodien nav. pēkšņi. parasti jau tas pēkšņums šokē.
2 2

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

30/09/2022 22:23
murminators | 30/09/2022 21:30
... Kariņa gaudām, ka mēs atpaliekot gan no Igaunijas, gan no Lietuvas, ir cēlonis, un nekāda "viedā reindustrializācija" vai citi lozungi neko nemainīs un nekam nepalīdzēs, kamēr iedzīvotāji neredzēs jēgu šeit jebko pasākt...

Uzdrīkstos apgalvot, ka galvenais iemesls atpalicībai no Lietuvas un Igaunijas ir pārliecinoši lielāks "murminatoru" īpatsvars sabiedrībā, salīdzinot ar kaimiņvalstīm. Ja ļoti nepieciešams, varu arī paskaidrot detalizētāk un izvērstāk.
7 3

Tēmas: 0
Ziņas: 23498

30/09/2022 22:55
lizettte | 30/09/2022 22:17
Jā. Tieši par to - šoks. Vakar bija, šķīrās no vīra, elpoja ar visu krūti, bet  šodien vairs nav.
1 1
30/09/2022 22:59
22:23 es ticu ka murminātorveidīgo kangaru Latvijā ir vairāk kā Lietuvā un Igaunijā.
Labāk pastāsti kā Latvijai tikt no viņiem vaļā, jo viņi bubina par slikto Latviju, bet pamest to nevēlas.🤷‍♂️
2 1

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

30/09/2022 23:35
Uzdrīkstos apgalvot, ka galvenais iemesls atpalicībai no Lietuvas un Igaunijas ir pārliecinoši lielāks "murminatoru" īpatsvars sabiedrībā, salīdzinot ar kaimiņvalstīm. Ja ļoti nepieciešams, varu arī paskaidrot detalizētāk un izvērstāk.

Oi, ieintriģēji! Nu, tad klāj vaļā savu detalizētāko un izvērstāko skaidrojumu!
2 3
30/09/2022 23:37
kas te sjovakar notiek... katraa palagaa -Psrs rezjims, Psrs rezjims..., sajuta, ka te kads visu laiku ar kaut ko baida
baida ar to, kas sen, sen vairs nav un nebuus
5 1

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

01/10/2022 10:04
Labrīt☕️😀
1 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

01/10/2022 10:15
brīt starptautiskajā kafijas dienā
0 3

Tēmas: 26
Ziņas: 8332

01/10/2022 11:04
Labsrīts! Sīks sīks lietutiņš smīkņā. Dārza darbi draud neizdoties... Ok, darīsies pa iekšu.
Nobalsoju.
0 3

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

01/10/2022 11:11
Virsraksts vēsta, ka Daugavgrīvas iecirknī viens bujānijis.Nezi kas pie mums bija, tur arī divas ekipāžas bija piebraukušas un ārpusē ļaudis iztrūkušies.Mēs vakarā dosimies, tagad drusku uz riņķi.
2 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas