Jā, Vidvud, tikai viens ļooooti, ļoooti gudrs arābs jau labi sen ir teicis, ka [neatkarīgi no visādām vēlēšanām], ja varas un iedzīvotāju izpratne par to, kā būtu jābūt, atšķiras, neizbēgami sākas stagnācija, un viņam, šīs nesalīdzināmi senākās un pieredzes bagātākās civilizācijas pārstāvim ir 100% TAISNĪBA. Tu vari aizskriet nobalsot un priecāties, ka visādi murminatori to nedara, bet tas nemaina galveno. Latvija jau tagad ir smagā stagnācijā. Nē, nu, ja taisnība ir tiem, kuri apgalvo, ka 4. maija republikas nodibināšanas jēga ir latvju nacionālkomunistiem, tiekot vaļā no Maskavas kontroles, piesavināties un prihvatizēt PSRS mantojumu (ne vairāk, ne mazāk) un minētā prihvatizācija ir vienīgais tās eksistences pamats (bez iespējas ko piesavināties, nevienai "elitei" tāda Latvija nebūtu un nebūs vajadzīga ne minūti ilgāk), tad viss ir kārtībā, tad viss notiek pareizi. Izfenderēs teritoriju (valsti), nolaidīs visu līdz kliņķim un izmetīs kā izlietotu un nevajadzīgu gumiju līdz ar visiem muļķīšiem - patriotiem, kuri sadomājušies par kliņģeriem un saklausījušies par "latviešu tautas gaišo nākotni", kad ... nu, piemēram, visus krievus izdzīs. Un stagnācija, ja vara nemainīsies, kļūs tikai dziļāka. Es te nevienu nepārliecināšu, vien 18. novembrī, kad šeit būs brīvdiena, bet citur - darba diena, es aizbraukšu uz ārvalsti, lai tur atvērtu bankas kontu un turpmāk glabātu savu naudu tur. Un tici man, es nebūšu ne pirmais, ne pēdējais tāds. Kariņa gaudām, ka mēs atpaliekot gan no Igaunijas, gan no Lietuvas, ir cēlonis, un nekāda "viedā reindustrializācija" vai citi lozungi neko nemainīs un nekam nepalīdzēs, kamēr iedzīvotāji neredzēs jēgu šeit jebko pasākt.
3
4