Beast, vai tad Tev vairs nav Latvijas pilsonība, ka nevari balsot Latvijā?
Vai tad agrāk nevarēja ārzemēs dzīvojošie balsot?
Latvijai viss būs labi, un mums visiem būs labi, tik jātiek vaļā no tādām prodažnajām škurām, kā murmis!
Es saprotu, ka pie mums ir vārdu brīvība, bet vai tiešām tik atklāti var dziedāt slavas dziesmas Putinam

?