Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 31740

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938578 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

01/10/2022 18:31
Labsvakariņš. Es novēlēju jau agri no rīta, bez kādām rindām. Nu labi, muldu, drusku pastāvēju rindā uz kabīnīti, jo man vajadzēja krustus vilkt un šo to svītrot. Kas neko nedarīja, varēja mest uzreiz iekšā-bez rindas.
Diena saulaina, silta... izglābu no Depo divas puķes... nocenotas skuma, iestādīju-man aug viss..
Alus ar ķiršu garšu-tīri labs.
3 3

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

01/10/2022 18:39
speciāli aizskrēju uz feisbuku, Liz blūzi skatīties!..Nu smuka, un svārki smuki..un pati smuka..tā turpināt!
7 4

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

01/10/2022 18:55
ak, sol, paldies!   nu es tur tajās atrakcijās ar` joņoju ka traks.
(es jau saprotu, ka principā  topčika bilde ir tā-ar ragiem   )
3 4

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

01/10/2022 19:02
Laikam visi bija domājuši tāpat kā es, ies pēcpusdienā, kad lielais vairums jau būs novēlējis, bet nekā, rinda bija ļoti gara, kaut divi vēlēšanu iecirkņi bija gandrīz blakus.
Novēroju, ka labāk nevienam neteikt par ko balso, citādi notiek pat strīdi ģimenē  .
4 4

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

01/10/2022 19:05
starp citu, ļoti ļoti iet vēlēt nelatvieši...
2 2

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

01/10/2022 19:22
beatīt, a tu biji satraukusies! 
0 2

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

01/10/2022 19:32
Ka tik nu nav nepatīkami pārsteigumi, ja reiz tie nelatvieši tā sasparojušies.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

01/10/2022 19:39
tedra, es arī par to pašu. par roslikovu, piemēram, kuru ļoti precīzi raksturoja kā saskaņu modernākā mērcē
0 3
01/10/2022 19:56
Tad jau drīz būs ne tauta.lv bet narod. ru un diskutēsim tikai šarikovu valodā?!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

01/10/2022 20:08
provizoriski... varēja būt sliktāk
0 2
01/10/2022 20:17
Iziesim no Eiropas savienības, no NATO, pieņemsim krievu valodu kā valsts valodu, tad pievienosimies mordorai, saliksim atpakaļ okupantu kapakmeņus, dziesmu svētkos dziedāsim krievu tautas dziesmas, klanīsimies murmim, un teiksim здравствуйте господин мурмис.🤷‍♂️
1 1
01/10/2022 20:21
rosļikovs ir ždanoka modernākā mērcē nevis saskaņa
nu tā jau sāk izskatīties ka Bordāns var netikt..par to var iedzert
1 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

01/10/2022 20:24
Runā, ka krievi varētu būt balsojuši par ZZS, jo viņiem patīk Lembergs. Nē nu tai nācijai jau visi lielie zagļi tuvi.
2 0
01/10/2022 20:27
Ne tikai zagļi, bet kā mēs redzam, tad arī slepkavas, bērnu izvarotāji un meļi.
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

01/10/2022 20:30
Beast, vai tad Tev vairs nav Latvijas pilsonība, ka nevari balsot Latvijā?
Vai tad agrāk nevarēja ārzemēs dzīvojošie balsot?
Latvijai viss būs labi, un mums visiem būs labi, tik jātiek vaļā no tādām prodažnajām škurām, kā murmis!
Es saprotu, ka pie mums ir vārdu brīvība, bet vai tiešām tik atklāti var dziedāt slavas dziesmas Putinam  ?
4 4

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

01/10/2022 20:30
anks, da beiiidz, ždanoka... tā jau vispār senila padarīšana
0 3
01/10/2022 20:33
nu nezin, domāju ka viņš savāca ždanokas jauno gvardi
un izskatās, ka tiks pāri 5%
0 0
01/10/2022 20:36
Man ir divas pilsonības un protams es balsoju par tīru Latviju no kangariem, un krievijas bastardiem, kas dzīvo Latvijā, bet fano par mordoras impēriju.
0 0
01/10/2022 20:43
nezinu, ko TV teica, ar sistemu viss bij kartiba, notika viss raiti no brizja, kad iegaji stripot un likt aploksne, bet rindu gan pirmo reizi redzu tadu, ka cilveki stav arpusee... jauniesji bij dikti aktivi, ta nopietni piegaja lietai, tas priece)
Beatinj, bluuzi Liza raada tikai izredzetiem KANDIDATIEM(c)
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

01/10/2022 20:54
Es gan arī brīnos kā Dince pl. 20:30. Tiešām šajā vietnē drīkst tik klaji atbalstīt terorisma valsti un tās vadītāju?
6 1
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas