Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 31760

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938577 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

01/10/2022 20:59
savukārt visiem te liza  (kā izrādās!)rāda savu dibenu, kā man privātā sarakstē pārmeta kāds  hm... kungs... kura  kārtīga sieva, vai zinies, visai pasaulei rāda savu dibenu...
2 3
01/10/2022 20:59
nu, portalam, laikam, nav informacijas, te es nerunaju par vietejiem Tautas.. ... nu, nu kavinjtursauc)))
2 3

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

01/10/2022 21:00
tedra | 01/10/2022 20:54
jap
2 3
01/10/2022 21:01
Liz, es ar tiem dibeniem saputrojos-vinja sieva rada vai tu radi?)))... vai tas -kaads)))
2 2

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

01/10/2022 21:06
nu tas , tā saucamais, vīrietis pajautāja, kam es esot vajadzīga. atbildēju, ka, ja viņam tas tik ļoti rūp, iespējams, vīram. uz ko saņēmu tekstu, ka neviena normāla sieva publiski savu dibenu nedemonstrē. vo kā.
2 4
01/10/2022 21:12
... un ta tu demonstree ar?
2 1

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

01/10/2022 21:18
nuuuu... domāju, nē... ja nu vienīgi viņš (tas vīrietis) spēj cauri drēbēm fotogrāfijā  redzēt.
4 3
01/10/2022 21:34
)))divaini jau tie viiriesji jau ir, tas ir fakts)
1 1

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

01/10/2022 21:37
jāāāā...
nupat sākusies šūmēšanās pēc provizorisko rezult.publicēšanas. un vispopulārākais texts ir kāds? не верю!
2 4
01/10/2022 22:05
Uff.. atvilkos izmircis kā ūdensžurka.
Biju izvilcies pastaigāt, silts bezvēja vakars ar vieglu lietu, kas dzēsēja manus no vīna glāzes sakarsušos vaigus, austiņās jauka mūzika, un tad kā sāka gāzt kā no spaiņiem.😲 visu nirvānu izbojāja.
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

01/10/2022 23:17
... hi-hi, kā Tev neiet  !
1 3

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

02/10/2022 01:23
Iziesim no Eiropas savienības, no NATO, pieņemsim krievu valodu kā valsts valodu, tad pievienosimies mordorai, saliksim atpakaļ okupantu kapakmeņus, dziesmu svētkos dziedāsim krievu tautas dziesmas, klanīsimies murmim, un teiksim здравствуйте господин мурмис. 

Es saprotu, ka mīlēt Dzimteni no tālienes ir stipri ērtāk un patīkamāk. :) :) Klanīties var dažādos virzienos un bučot dažādas rokas un zābakus. Diskusija, cik saprotu, šeit ir tikai par vienu, - kurus bučot kam šķiet cienīgāk un pašvērtējumu saglabājošāk jeb ... vislabākais vergs esot tas, kurš svēti pārliecināts, ka ir brīvs.

Latvijai viss būs labi, un mums visiem būs labi, tik jātiek vaļā no tādām prodažnajām škurām, kā murmis!

Kādā 1985. gadā pie mums skolā bija ieradusies neliela delegācija no stūra mājas, lai aprunātos ar atsevišķiem no mūsu klases, jo acīmredzot kāds bija noziņojis par pārlieku brīvdomību izteikumos. Jāatzīst, ka Tavs teksts ļooooti atgādina īpašajā tikšanās reizē dzirdēto. :) :) :)
Bet tas īstenībā ir aizkustinoši. Cilvēks ir spiests rubīt pa 15 stundām, bet esošo kārtību tā aizstāv, tā aizstāv!
3 6

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

02/10/2022 08:25
ja pareizi saprotu, vismaz šodienu (kamēr "iet" fakta pieņemšanas process) murminators dzīvos uz nerrrrrvus nomierinošiem līdzekļiem.
nu koooo, dāmas un kungi, biju domājusi, ka būs sliktāk...
kafija +salds
4 4

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

02/10/2022 08:28
Teikšu taviem vārdiem, murm. Necenties!!!! Neskraidi pa visām diskusijām savu patiesību sludinādams, izņirgdams valsti, kurā labi esi iekārtojies un slavēdams teroristvalsti un tās vadītāju.
6 4

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

02/10/2022 09:03
piekrītu tedrai. nodirst apdirst un aizdirst-tā nav liela māka.
un vēl kreņķis varētu būt tai /tām, kurai / ām FB draugos ir politiķis, kurš tik tikko ticis pāri 5%.
un mans pārnovads ir nobalsojis ... ja ne nu gluži oooookkk, tad ... patiešām, biju domājusi sliktāk
5 4

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

02/10/2022 09:15
Ja es iepriekšējās vēlēšanās teicu- nu kāāāā Puga tika? Tad tagad to pašu par Jencīti.
3 2

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

02/10/2022 09:16
Tauta ir novēlējusi, brīvi un nepiespiesti savu gribu teikusi. Demokrātiski, bez automāta pie deniņiem. Raudzīs kā būs tālāk. 🌞
6 4

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

02/10/2022 09:19
Labrīt:)
 Iveta68- Tev sveicieni skolotāju dienā 
 Diena saulania,   malkoju kafiju ar kanēli:)
4 5

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

02/10/2022 09:20
kā jau vakar teicu, te vēl parādīsies pulka sazvērestības teoriju cienītāju par negodīgo skaitīšanu, par pildspalvām, ar kurām var izdzēst nosvītrotos, par smainītajām /pieliktajām/atņemtajām aploksnēm, utt
5 4
02/10/2022 09:26
Labrīt kas tur ko par Jencīti brīnīties, ja ZSS ar savu lokomotīvi vai drīzāk pakaļpiedziņu ir 2.vietā
izskatās, ka būs jautri ar to valdības sastiķēšanu..
un vēlreiz prieks par konserviem kas izlidoja ir lielu graboņu
kaut man fbukos viens par ir "draugos"
1 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas