Koments no citas vietnes:
Vai nu tukša aploksne, tādējādi parādot savu attieksmi, vai kāda no jaunajām sīkpartijām, vai arī neiet nekur. Vispār, es īsti nesaprotu, ko ieciklējušies visi uz šo urnu teātri? Vara pagaidām piederot pēc Satversmes tautai. Ja uzurpatori ("ievēlētie" priekšstāvji) neapmierinās, saņemoties masveidībā, taču vienmēr var uzlikt mīksto visiem "likumdošanas" centieniem un mēģinājumiem tos ieviest dzīvē. Var pilnīgi mierīgi ar to pašu nodarboties arī individuāli vai grupās. Šis urnu balagāns pilnīgi noteikti nav izšķirošs brīdis nevienā ziņā, ja ir skaidrs saprāts un vēsa galva. Neviena vara ne ar policiju, ne ar armiju nekad nepiespiedīs pildīt likumus un pavēles, kurus iedzīvotāji pildīt negrib, ja iedzīvotāji prot aizstāvēt savas intereses. Nevienai varai nav un nevar būt tādu resursu, lai to paveiktu. Visu vēl vairāk atvieglos gadījums, ja balsot ieradīsies mazāk par 50% balsstiesīgo. Demokrātija pēc definīcijas ir VAIRĀKUMA izvēle, bet pat 49, 99% NAV vairākuma lēmums par varas deleģēšanu, un man ir pilnīgi pie pakaļas uzurpatoru pieņemtie "likumi", ka nobalsot varot pat 1 cilvēks un vēlēšanas būšot notikušas, jo ir "likums" un ir veselais saprāts un loģika. Šajā (un citos) gadījumā abi ir pretstatā, bet es piešķiru prioritāti nevis "elites gribēšanām", bet gan loģikai un veselajam saprātam. Man ir pilnīgi vienalga. Ja "elite" nevar piedāvāt neko, par ko balsot būtu vērts, es nebalsoju. Precīzi kā lielveikalā. Ja jāizvēlas starp saskābušu, sapelējušu un sarūgušu, es nepirkšu neko, nevis ilgi un gari spriedelēšu, kuru uzskatīt par mazāko ļaunumu.
3
6