Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 31560

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938462 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

29/09/2022 16:54
un vēl es nopirku pavlovu. un jau apēdu.bija laba
5 4

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

29/09/2022 16:54
un tagad domāju, ko vēl varētu pastāstīt
4 4

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

29/09/2022 16:55
jo man tač` ir nopirkts konts
4 4
29/09/2022 17:13
Nu tad stāsti🤷‍♂️
1 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

29/09/2022 18:02
Aha, pasmejieties, pasmejieties vien par nakstpodiem zem gultas!
Tādi bija pat fon firksiem, fon brimmeriem un citiem foniem, kuru muižās senči klaušās gāja. Un naktsmices un garie naktskrekli, jo pat muižas ziemās naktīs nekurināja neviens. Galva sala baronlielskungam bez naktsmices uz spilvena. Nu, par nakspodiem varbūt arī lieki, bet naktsmices ... !!! Pilnīgi iespējams, ... gadi divi tādā pašā neatkarībā no Krievijas gāzes, un būs top prece.
3 7
29/09/2022 18:04
Tāda sajūta ka ir idioti, kas par citu veidu apkuri nav dzirdējuši kā tikai par gāzes.
5 2
29/09/2022 18:10
gāze ražo arī elektrību un ja tā atslēdzas...
tad tikai krāsns parastā un kamīns
un ugunskurs..
gaismai led elementi ar baterijām..
nē nu var jau arī nakcmicē ar svecīti
2 4

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

29/09/2022 18:23
Labi, pirkšu uggus. Ar tiem pa istabu ar var šļūkāt.   Naktsmici negādāšu, jo var jau jebkuru cepurīti. Bet vispār nebūs tak tik traki.
1 1

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

29/09/2022 18:27
Man gan ir cita sajūta. ... Ka ir ārkārtīgi gudri ļaudis, kuri neko nav dzirdējuši par to, kas ir "Eiropas zaļais kurss", kuram pateicoties, apkures veidi ar lielu daļu "citu veidu" atkrīt, tos pat neizskatot. Un šie neparasti gudrie nekā nav dzirdējuši ne par to, kā Eiropā slēdz atomelektrostacijas, ne par to, ka galvaspilsētā Rīgā ir zonas, kurās dūmot ir ar likumu aizliegts, ne par to, ka tikai un vienīgi "zaļie" noteiks, kas ir un kas nav "zaļa" enerģētika.
3 2

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

29/09/2022 18:32
nu voooot, a  es gribēju parunāt par platonisko mīlestību.šķita, esmu iepērusies ne tajā diskusijā. izrādās-tajā. murminator! šī ir ne tā diskusija. vai ne?
4 3
29/09/2022 18:37
Zviedrijai uzspļaut uz valsti kas nodarbojas ar cilvēku slepkavošanu, bērnu izvarošanu un izlaupīšanu. Būt atkarīgiem no necilvēkiem ir liels cilvēka stulbums, jau sen varēja ko mainīt.☝️
7 0
29/09/2022 18:38
18:32 jau sen varēji sākt par to runāt, bet rodas tāda sajūta ka gaidīji murminātoru.🤷‍♂️
4 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

29/09/2022 18:44
beast, iespējams, ka ir kādi, ko es te gaidu, bet tas nu noteikti nav murminators.
ko tu gribi, lai es par platonisko mīlestību parunāju. 
starp citu, Erikam Ādamsonam ir pavisam neplatoniski dzejoļi.
bet tas patiesībā nav interesanti.
3 3

Tēmas: 26
Ziņas: 8332

29/09/2022 18:54
Uggi ir viens briesmīgi neglīts izstrādājums. Tad jau labāk tās veltās filca čības.
1 1

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

29/09/2022 18:55
piekrītu par uggi baismām
2 2
29/09/2022 18:56
Nē nu forši, pati saka ka gribēja parunāt par platoniski mīlestību, bet tagad jautā ko tu gribi.🤷‍♂️
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

29/09/2022 19:00
ko tu gribi zināt par platonisko mīlestību, izņemot to, kas nav atrodams i-netā?
1 3
29/09/2022 19:01
Omes taču var sev biezās vilnas zeķes uzadīt.☝️
2 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

29/09/2022 19:04
Es nemāk ne adīt, ne tamborēt, tik onkas kaitināt😁
5 0

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

29/09/2022 19:04
Beast, Tu valkā stringus ?
2 3
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas