Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 31500

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938470 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 26
Ziņas: 8332

28/09/2022 09:58
Labsrīts!
Nogriezu klēpi dāliju, atstiepu uz darbu. Ziema nāk, būtu jārok ārā, bet šīs zied kā aptrakušas.

Lai kā mēģina, lai kā cenšas un ķēmojas, stils nodod. Katru kreiso. Agrāk vai vēlāk.
8 1

Tēmas: 2
Ziņas: 472

28/09/2022 10:18
Pillīgi Tev piekrītu, smuk un gudra Dāma Versija. Nodod.
7 4

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

28/09/2022 10:24
nu es jau par to pašu ko versija un onslovīns un sol.
labrīt
kafija+kafija
6 4

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

28/09/2022 10:25
Laikam man jāzvana uz 112 un jāsaka, lai savieno ar šo "dikti atjautīgo" kungu:)))))  Glumais... kreisais...  
2 9

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

28/09/2022 10:27
 Glumais... kreisais... (C)
Чья бы корова мычала, а твоя бы молчала 
7 4

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

28/09/2022 10:31
Labrīt☕️😀
Kā teiktu Erkils Puaro, tad svarīgi zināt nevis kas viņš ir, bet kas viņš ir... tur nozīmē intonācijai😀🤣un kas vienam tiek piedēvēts un piedēvējums, uz kaut kādiem figviņzin pētījumiem, pieņemts par patiesību, tikām cits ne pētīts, ne vētīts... 😀🤣bet tas forši, ja pār zemi mīl vald 🤪🥰šo netvert pārmēr dziļ😊
5 7

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

28/09/2022 10:36
Labrīt, Indrak:)) Feini, ja uz šo bērnu dārzu var paskatīties ar  tik vieglu skatu:)  
5 8

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

28/09/2022 10:45
Te daža laba jau ir bērna prātā, vecuma kaite  ...
5 4

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

28/09/2022 10:56
Žēl, līdzjūtība, varbūt ārsts tomēr var līdzet😭😀
3 5

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

28/09/2022 11:21
Tu opredeļis, smejies vai raudi, babuļa !
4 4

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

28/09/2022 11:25
Profilgeita. Vispār man būtu interesanti zināt, kas zem onslova “sēž”. Kādreiz bija versija, ka Beat, jo viņai uz to rakstniecību velk. Tad tā it kā neapstiprinājās.
8 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

28/09/2022 11:53
Profilgeita👍😀Nu, nezi vai kāds atzīsies, kā ar Kenediju-vainīgais zināms, bet kas aiz tā... 🤫😃
3 6

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

28/09/2022 16:12
jā, arī manīm onslovīns dikti intresē 
3 3

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

28/09/2022 17:09
ā, un es tač` pasi un ID karti dabūju
2 2

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

28/09/2022 17:13
Kā bilde? Pazīsti sevi?
2 2

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

28/09/2022 17:17
zini, tedra, biju domājusi, ka būs baisāk. bet daudz ko glābj mati .bet vispābā, protams, skaistums neaprakstāms.
bet šo sistēmu tā arī neesmu sapratusi, kāpēc, patiešām kāpēc gandrīz visi pases bildēs izskatās ņeaļo
3 3

Tēmas: 0
Ziņas: 23499

28/09/2022 20:57
tedra | 28/09/2022 11:25
Nu vai zinies!! Lai Beat tā kropļotu valodu! Kaunies par savām domām!
Un vispār, Beatu mūza ir pametusi. Un tad vēl slinkums spaidīt pogas lai kaut ko rakstītu...
Labu vakar - kaut vai pakar!
3 1

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

28/09/2022 21:25
Beatīt... tak iemīlies un viss skaists apkārt kļūst..pat vieta šī)))))
2 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

28/09/2022 22:20
Vot, kas man izraisa jautājumu, tad tas, ka Beata gandrīz vienmēr parādās tikai tad, kad opīši un omītes taisās pie miera. Interesanti, kur viņa dienā ir? Strādā garās stundas?
2 1

Tēmas: 0
Ziņas: 23499

28/09/2022 22:21
Sveika, Erotik. Rakstīšanā galvenais nav viss skaistais.  Rakstīšanā ir svarīgi lai ir vēlme un ir par ko rakstīt.
Kad iemīlās tad nev ne laika ne vēlmes. Gribas vien mīlēt un mīlēties. Tu tak pati zini - "Sekss pludmalē", kamīns un lāčāda. Rakstīšana nav ne prātā. Pat diskusijās negribas bubināt.
Murminator, man kā fabrikas meitenei -
Man rītu agri jāceļas,
Man saules nav tais istabās,
Tur putekļi, tur lampas kūp,
Tur lēni mana dzīve drūp,
Tur lēni, tā kā pulkstens sit,
Man velkas stundas sešpadsmit... laikam. Par stundu skaitu neatceros.
5 2
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas