Vēl drusku par nikiem, ja reiz ir apgalvojums, tad vajag arī pamatojumu, tā jau es arī varu daudz ko teikt par kādu, bet tiklīdz kas, tā, nē, nu man jau vienalga, tā man pie kājas... nu, man jau arī.
Un par pārticību, jā daudziem ir iztikšana, jeb neiet nabadzības dēļ lepnību zaudēt, bet to par pārticību saukt galīgi nevar.Un tie galīgi nav nekādi alkaši, vai sliņķi.
4
9