Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 31440

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938478 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 26
Ziņas: 8332

27/09/2022 14:24
Nu ko tu vari ņemties. Mēs Latvijā katrs savu suni labāk barojam un uz savu suni vairāk tērējam, nekā citviet. Pārtikušiem dzīvot un ņaudēt, ka vis par maz... tas ir apkaunojoši.
9 4

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

27/09/2022 14:31
Vēl drusku par nikiem, ja reiz ir apgalvojums, tad vajag arī pamatojumu, tā jau es arī varu daudz ko teikt par kādu, bet tiklīdz kas, tā, nē, nu man jau vienalga, tā man pie kājas... nu, man jau arī.
Un par pārticību, jā daudziem ir iztikšana, jeb neiet nabadzības dēļ lepnību zaudēt, bet to par pārticību saukt galīgi nevar.Un tie galīgi nav nekādi alkaši, vai sliņķi.
4 9

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

27/09/2022 14:56
versij, par to tekstu niku dubultmorāles sakarā es tev daudz daudz ābolu pastellētu, ja man būtu.
indrak, kreisie niki ienāk, nomīnuso (jaunajos laikos) un pazūd .kreisie niki ir agresīvi pret to pašu(tiem pašiem) ko īstā nika valkātājs, utt utt. da bliiin, indrak, lielākai daļai te patiešām uzčurāt, cik tev te to niku. ceru, ka viņi aktīvi mīnuso tieši tāpat kā citi pārējie kreisie te.
indrak, vai tu sev zaļos rimbuļus zīmē?
6 4

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

27/09/2022 15:28
Sev zaļos rimbuļus?Nē?😀🤣Nebiju aizdomājusies😀Es zaļo varu ielikt vienalga kam, ja tik doma šķiet laba, tieši tāpat sarkano.Bet reti.
5 1

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

27/09/2022 15:31
Eūūu, bet var ielikt, bet tūlīt, lai kopīgais viedoklis triumfē, nomainīju uz sarkano.Nu, nē, šitas toč būtu bē.-dārzs, ja kam tādam laiku tērēt.Tāpat jau te kāds strēķits laikā aiziet, bet kamēr netraucē, tikām drusku var 🙂
4 1

Tēmas: 1
Ziņas: 409

27/09/2022 16:18
Nē vienmēr kreisie niki būtu nosodāmi. Pirms gadiem 15-16, tiesa ne tautā, bet liela daļa sapratīs, bija pat veseli klani izveidoti, piemēram, ekša ģimene. Pati sev varēja uzdot jautājumu, pastrīdēties pakomentēt, paņemt kādu no vairākiem profiliem. Jautri bija. Man ar viena tāda gadījās, kādu brīdi jau jautri. Diemžēl viņa jau bija bijusi Spns.
0 2

Tēmas: 1
Ziņas: 409

27/09/2022 16:19
Vai sievietēm 50+ gados var PMS?
0 2

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

27/09/2022 16:46
indrak, vai ta es pareizi saprotu, ka tu aptrakušo tanti/-es, kura/-as te trako ar tiem mīnusplusiem, piemēram, līdzsvaram-četri mīnusi man, četri plusi murminatoram, un tā nonstopā, ir bērnudārzs??? tomēr?????
6 4

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

27/09/2022 16:59
Sveiki:)  Atkal cepšanās:) un par ko:)))))
 Klau, INdrak, kā domā Tu - vai vīrieti varētu  iespaidot vārds malkošana?:)) es domāju, ka diezi vai:))) Bet gribu dzirdēt Tavas domas:))
3 8

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

27/09/2022 17:09
beidzot pamodās!
retro, cherry, terase! sveika!
cepiena neparko!
man  neviens nejautāja, bet gribu parunāt, jo bezmaksas konts. vīrieti vairāk par malkošana varētu iespaidot vārds maukošana.tas jau no vienas sērijas.un kas ir viens burts šai skrejošajā tehnikas laikmetā, vai ne, cherry, retro, terase!?
7 3

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

27/09/2022 17:12
un, indrak, neaizmirsti, lūdzu manu jautājumu.ir bērnudārzs vai nav?
5 3

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

27/09/2022 17:15
jaukā kompānijā jauka pačalošana.kas var būt jaukāk par šo
5 4

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

27/09/2022 17:18
un vēl es, cherry, terase, retro, atDZīšos kā pie bikts. kļūstu no jums atkarīga, tikko pa durvi’m iekšā, ta tauta.lv-vai bijusi VIŅA!
3 5

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

27/09/2022 17:25
Vai Tu tiešām domā, ka tas ir viens cilvēks?Nu pamatā te taču vieni un tie paši grozās, kāpēc gan nevar būt ka +-tas cipars salasās pilnīgi nevainīgi, vai tuvu tam.Man šķiet pilnīgi pieņemami ka apmēram tādam skaitam varētu kaut kas manis teiktais nepatikt, tad vēl daži kā es, kas liek tikai tāpēc, ka domas saskan vai nesaskan, tur arī sanāk.Un vēl, ko par to vispār piedomāt, pāri skrienot piefiksējas, bet ne vairāk.
5 2

Tēmas: 1
Ziņas: 182

27/09/2022 17:26
lizettte | 27/09/2022 17:09
Samējos, nez par ko esmu izpelnījusies uzmanību????
4 2

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

27/09/2022 17:31
indrak, tu ko, smejies joko vai kā??? vai izliecies? es konstanti zinu, kam es te nepatīku, kurš mani piecieš un kurš necieš. un biedrene retro cherry terase ir apmāta ar mani (lepojos), jo lai ko arī es uzrakstītu (pat pliku "labrīt") mani samīnuso konstanti 3-4 personāži.es vēl neesmu paspējusi komentāru pārlasīt, kad mani jau samīnuso.nu adekvāti cilvēki tā nedarītu. tikai viens galvā sistais.
tagad redzi? nepagāja i dažas minūtes, trīs mīnusi visam nekam, ko te sarakstīju. vot tas IR bērnudārzs. stulbs un smieklīgs, kad paveca tanta slepeni zogas un mīnuso, vē.tā, it kā no šitā būtu kas atkarīgs. a varbūt ir? varbūt tas uzlabo viņas mentālo veseli’bu? nu tad lai darbojas. slima sabiedrība nevienam nav vajadzīga, arī te.
3 4

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

27/09/2022 17:31
terase | 27/09/2022 17:26
sveika, terase, smuks nickname.
1 4

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

27/09/2022 17:32
Nu, tas atkarīgs kāds vīrietis, tas par malkošanu.Tos, kas man personīgi pazīstami neiespaidotu😀🤣
4 1

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

27/09/2022 17:33
terase:))) saki- jā, jā, jā:)))) saki - es esmu cherry un  cherry ir terase:)))  .. lai tak tam nappaga cilvēciņam tiek  kāds neliels prieciņš kā inspektoram capam:))) visa dzīves jēga jau kuro dienu īkšķos:)) bet laikam tam vienam nikam te dikti dievojās, ka šī problēma viņu neuztrauc::)) ha... ha... ha..
Indrak - nu ja... es jau arī domāju tāpat:))) nu drusku lien tā āža kāja no tā viena komentāra šodien laukā:))) Dikti jūtīgs tas vīrietis:)) laikam tak vienā rāvienā izrauj savus dzeramos:) vai arī skatam uz galda tur...
4 4

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

27/09/2022 17:36
Jēgu īkšķos meklēt!?Man un arī u.c.daudziem pilnīgi nevainīgi teksti ir tikuši īkšķoti.Īkšķošanas sākumā pat bija par šo iesmiešana.😀
5 3
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas