iesaistoties šajā bērnudarznieku kašķī
domāju, ka tehniski nevar tūlīt no 3 vai 4 profiliem kaut ko darīt..
nē nu var gan bet tad jābūt 3-4 ierīcēm
ja no vienas tad tak, jāatslēdzas, jāpieslēdzas tur paiet sekundes un minūtes..bet sapratu, ka īķšķi parādoties momentom
ne nu varbūt ir kā kāda hakeru birojā 10 ierīces visapkārt
