Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 31460

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938477 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)
27/09/2022 17:37
iesaistoties šajā bērnudarznieku kašķī 
domāju, ka tehniski nevar tūlīt no 3 vai 4 profiliem kaut ko darīt..
nē nu var gan bet tad jābūt 3-4 ierīcēm
ja no vienas tad tak, jāatslēdzas, jāpieslēdzas tur paiet sekundes un minūtes..bet sapratu, ka īķšķi parādoties momentom
ne nu varbūt ir kā kāda hakeru birojā 10 ierīces visapkārt
6 1

Tēmas: 1
Ziņas: 182

27/09/2022 17:38
lizettte | 27/09/2022 17:31
Murgo vien tālāk ...
6 4

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

27/09/2022 17:43
terase- tur nekā:))) ja  tas viens niks tā domā, tad tā ir balta patiesība un Āmen:)) mēs esam viens vesels un tur nu vairs nekā:)))
4 4

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

27/09/2022 17:46
Man tieši tā pati Anksas doma prātā, bišku traki sanāk tā saorganizēties😀🤣
3 1

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

27/09/2022 17:49
anks, paiet sekundes un minūtes.
terase | 27/09/2022 17:38
neķer kreņķi.
cherry01 | 27/09/2022 17:43
neķer kreņķi
2 4
27/09/2022 18:00
6 minūtes nav sekundes kurās parādodies īķšķi
4 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17900

27/09/2022 18:04
Indrak, atzīstos no sirds, Tev es lieku zaļos īkšķus, jo pasaki gan par tēmu, gan forši pasaki. Par to fikss un fertih īkšķošanu domāju līdzīgi kā Anksa un Indrak.
5 2

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

27/09/2022 18:05
anks, tā tik vēl trūka, lai es te ar hronometru tupētu. pirms laika, kad mani sāka intensīvi mīnusot, patiešām nesapratu-kamōōōn, es taču neko tāāādu neuzrakstīju.tad sapratu-runa nav par tekstu, bet par mani.un pāris reizes, tad, kad iekavās ciparus rakstīju, jā, speciāli paskaitīju, cik SEKUNDES pagāja li’dz mīnusam. bet šobrīd tas jau patiešām ir neinteresanti. te cilvēki sāka runa’t par kreisajiem profiliem, .tā i saruna turpinājās.
kā jau teicu-uz veselību.
2 4

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

27/09/2022 18:07
"Kreisie niki ir dubultmorāle"(c) Aksioma, kas neprasa pierādījumu. 
Kas satraucās, to redzam.
5 4
27/09/2022 18:08
Vai jau visu samarinējušas, ka runā par īkšķiem un dubultprofiliem?
4 2

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

27/09/2022 18:14
Paldies🙂
Lizette, tiešām vēroji kā īkšķi parādās?Nē, nu jautājums jau ietver atbildi, es akal nesaprast, kāpēc vajag sevi šitā čakarēt, ja tas vēl dotu kādus neapgāžamus pierādījumus, pat ja tā būtu, tad kam, kam no tā labāk(žēlā balsī)😀🤣
5 5
27/09/2022 18:16
jā morālai stājai jābūt cietai..visos jautājumos
citādi spriešana par dubultmorālēm par kaut kadiem peļu sū..
nu nerullē
6 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

27/09/2022 18:16
Lare, kas satraucās?Vienīgā pagaidām satraucas Lizette, pārējiem mazāk vairāk, spriežu pēc sevis, tas šķiet komiski😀😅
5 4

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

27/09/2022 18:17
Par šo tekstu Anksa dabon👍😀🤣
4 3

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

27/09/2022 18:18
jāāā, indrak/tikpat žēlā balsī atbildu/ 2 x apzināti skaitīju sekundes. ziņkārība ir mana sliktā iedaba.zinu.
piekrītu lare
3 4

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

27/09/2022 18:20
Indrak prasa pierādījumus, tātad arī satraucās. Man ir pofigs gan par jūsu morālēm, gan visādu krāsu īkšķiem. Uzēdu savu zupi un atlaižos dīvānā pie tv.
4 4

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

27/09/2022 18:20
indrak, lizettt nesatraucas. lizett ir sprigana kā..kā.. kā.. ai, vienalga. 
bet lizettt ir baigi taisni domājoša, viņai nepatīk, ka viņu mānī. vot.
2 4

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

27/09/2022 18:21
lare, tu no manis dabon īkšķi zaļo
2 4
27/09/2022 18:57
tagad man noderetu opciju-parakstit komentaru zem dazja laba autora teiktaa, bet nav... paliksju kluseejot...
2 2

Tēmas: 1
Ziņas: 409

27/09/2022 18:58
Par tehnisko pusi darbojoties no n profiliem, ja kā vecticībnieks darbojies no datora. Atver n lapas pārlūkā, katrā lapā ielogojies savā profilā un vienlaicīgi esi onlainā visos n profilos.
3 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas