Nē, Versij..Murmis tak zin labāk, viņam kaimiņa brāļa sievas onkulis teica!
Tieši tā. :) Mums ar Versiju laikam atšķiras informācijas avoti. Meitai tagad tur ir bariņš draugu. Komunicē gandrīz katru dienu. Ja, sākumā esot bijuši eiroentuziasti un Lukašenko kritiķi, beeeet ... Viena no pirmajām apspriestajām tēmām esot bijusi valsts atbalsts jaunajām ģimenēm. :) :) :) Tēma, JAU pēc kuras viens otrs eirooptimists esot manāmi klusāks kļuvis. Tur jaunieši kaut kādā eiforijā par to, cik mēs labi dzīvojot, lidinās. Salīdzināja, izrādās, viņiem esot tipa tā, ka, ja paņem kredītu dzīvoklim vai mājai un piedzimst bērns, valsts dzēš 40 iztikas minimumu summu. Nu, LV iztikas minimumu, cik zinu, vairs neaprēķina, bet minimālā alga ir 500. Iznāk 20000 eiro līdzvērtīga summa. Piedzimst otrais - vēl 80 IM jeb 40000 analogs. Piedzimst trešais vai katrs nākošais - vēl 100 IM jeb EUR 50000 analogs. Īsāk, es ar saviem četriem varētu pie ļaunā diktatora nodzēst kredītu par 20+40+100+100=260 tūkst. EUR, kamēr pie mums pirms gada Saeima ilgi, ilgi diskutēja, dot iedzīvotājiem 500 EUR uz degunu vai nedot, - nodzeršot un nospēlēšot takš. Interesanti, kāda varētu izskatīties māja vai dzīvoklis par 260K? :) Mums ciematā nupat vienu par ~ 200 pārdeva, tā kā iedomāties varu. Uzzinājuši, kādi pie mums ir bērnu pabalsti, cik maksā dzīvokļi un kādi ir komunālie ... Citiem vārdiem, vidēji svērtā vēlēšanās dzīvot Eiropā ir manāmi pārgājusi, bet tā nav vienīgā apspriestā tēma, cik zinu. :) :) :)
1
8