hei, indrak, vai t` uz bībeles ar` būs jāzvēr, lai tā strikti un pēc likuma kārtības? pieļauju, ja kādam šķitīs svarīgi tevi informēt par taviem kreisajiem/labajiem profiliem, tad to arī izdarīs. kā tu domā?
ja par ģimenēm... nooopietni? -tas bija bija pārsteigums.nu jā. ja es, piemēram, vnk pļāpāju diskusijās, aizmirstot, ka ir visādi klubi (svingerklubi, piemēram, ģimenēm kā radīti (droši vien) ), un tā..tad... nē, mani neizbrīna.
man arī pilnmēnesi nerāda
2
4