Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 31360

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938491 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

26/09/2022 16:19
Ui, re kā, man atkal aizdomīgi labs miegs bija🥱💤😀
4 2

Tēmas: 0
Ziņas: 17900

26/09/2022 16:21
Ebet, dullais vecums.😊
Jā, es arī labi gulēju.
2 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

26/09/2022 16:29
Čau, cukurdupsīši.. .kas jauns?..kas vecs?..laikam labi esat uzvedušies. ..neviens nekur nesūdzas, nav man vēstuļu no admiņiem..tā tik turēt..kaut kad atkal ienākšu uz jums palūkoties..
1 2

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

26/09/2022 16:30
viena IP adrese? ak, jel! kas tas tāds.ne es IT specs, nekas.ģimenes te tusēja nooopietni? tas vnk saucas : что  вижу о том пою .
Kurš vēl liek uz 2?(c) kuram tas rūp?
3 3

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

26/09/2022 16:31
es arī pilnmēnesī labi gulēju:)))  Man pat onslovs ... sapņos nerādījās:))))
3 4

Tēmas: 0
Ziņas: 17900

26/09/2022 16:33
Ārprāts, Ķirsi, sagrāvi visas onkuliņa cerības. Kāda Tu nekrietna.😂
2 2

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

26/09/2022 16:35
Frīna, nu kas viņš par onkoliņu:))) .. no onkoliņa tik nosaukums vien... )))
3 4

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

26/09/2022 16:36
Ne jau ka gluži rūp, nerūp, bet gribējās, ja tik strikti tiek paziņots kuri ir kreisie profili, īsu un konkrētu pamatojumu, kura patiesums apstiprinātos, ja man varētu tieši par mani pateikt.
Ja par ģimenēm, tad es akal nesaprast, kas tur tik dīvains?Nē, nu man ar tas kāpēcīšsindoms piemeties, bet neesmu ziņkārīga, man tikai interesē... 😃
3 3

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

26/09/2022 16:38
Man pilnmēness bija 10. sept. Nākošo rāda 9. okt.
2 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

26/09/2022 16:42
hei, indrak, vai t` uz bībeles ar` būs jāzvēr, lai tā strikti un pēc likuma kārtības? pieļauju, ja kādam šķitīs svarīgi tevi informēt par taviem kreisajiem/labajiem profiliem, tad to arī izdarīs. kā tu domā?
ja par ģimenēm... nooopietni? -tas bija bija pārsteigums.nu jā. ja es, piemēram, vnk pļāpāju diskusijās, aizmirstot, ka ir visādi klubi (svingerklubi, piemēram, ģimenēm kā radīti (droši vien) ), un tā..tad... nē, mani neizbrīna.
man arī pilnmēnesi nerāda
2 4

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

26/09/2022 16:42
Man ar tāds pat kalendārs.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

26/09/2022 16:44
ā, indrak, piedod, ka šodien esmu tev uzmelsusies, bet tomēr... tātad... tu biji rakstījusi (no sava īstā profila), ka konfliktos neiejaucies, labāk pastāvi malā, tā sakot. tad no tiem neīstajiem jaucies?
4 4

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

26/09/2022 16:51
Vaituzbībeles nevaig, bet vait grūši atbildēt uz jautājumu par to, par ko vienmēr ar tādu pārliecību runāts labs ir, ticamības moments tā zuda😭😀
Žēl, ja vienīgais kas pirmais iešaujas prātā ir svingerklubs, žēl akcents uz vienīgais, jo arī svingerklubi ir vajadzīgi, tad tomēr te vēl ir vairāki vismaz man zināmi klubi, kuru pasākumos labi atpūšas gan ģimenes, gan neprecētie, reizēm arī bērni līdzās.
4 4

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

26/09/2022 16:54
Konfliktos joprojām neiejaucos, bija tikai jautājums uz kuru tā arī atbilde nav.
4 4

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

26/09/2022 16:57
indrak, saproti, beast zina, ka es (jo skolotāja) aseksuāla.man jau kaut kā jāreabilitējas tauta.lv acīs. vismaz ar to, ka zinu, kas ir svingeri(filmu neesmu skatījusies.un laikam arī nevajag)
indrak, kāpēc tev ir kreisais profils? tāds bija mans jautājums.
4 4

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

26/09/2022 17:14
Tikai atrunas, žēl, bet ne skumji😀
4 3

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

26/09/2022 17:19
indrak | 26/09/2022 17:14
kā i tā i 
3 3

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

26/09/2022 17:28
Zinu, ka uz viena profila "sēdēja" tas, kurš atnāca uz maiņu( kopējais profils). Vienalga vīrietis vai sieviete. Cilvēki tā īsināja 24 st maiņu. Tas bija senos laikos.  Kaut kad ievēroju tml īpatnības. Nu sajūk dzimtes.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17900

26/09/2022 17:35
Savulaik bija persona, kurai bija pašai savs klubs, bet par varas makti vajadzēja zināt kas notiek citos klubos. Ko runā, kādi pasākumi tiek organizēti. Ja ar savu niku netika uzņemta, centās tikt ar kādu no rezerves nikiem.
1 1
26/09/2022 17:38
es ar tajos sen senajos laikos bij netisjam ierakstijusi, ka es viriec, bet tad, kad viens uzrakstija, kas ta es isti esot, jo bildee sieviecs, kas sieviecs)..sakuma dusmojos, bet tad piefikseju, ka vinjam taisniba un izlaboju))
1 1
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas