Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 31300

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938495 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)
25/09/2022 17:54
izškurināju skapi, meklējot vienas bikses, labas bikses jaunas..un NAV!!!
man te saka varbūt kaut kad pavasarī atbrauci mājas bez biksēm??
kas to lai vairs zin..
bet tas liks saņemties un izmest visādas kora štātes (kas tik tik neatradās  ), jo esmu nolēmusi jauktajā  korī "Madona" vairs nedziedāt.
par to vai iet uz senjoru kori vēl domāju..
tur labs mēģinājumu laiks 11 no rīta, tad kad parasti dodos ārā, kad ir riktīgā enerģija..u.t.t.t
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8332

25/09/2022 17:58
Tāpēc, ka tā, Liz. Plekstes, burkas un magones. Vēl dažas kivičas, agritas un margaritas.
1 3
25/09/2022 18:06
par magoni diezgan bieži virsraksti izlec un tagad pēdejā laikā par kambalu..
bet kas ir agritas un margaritas??
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

25/09/2022 18:20
Teksta autoram pl. 11: 50 ir reāls naids pret Ukrainu un visu, kas ar to saistīts. Nez kāpēc?
3 1

Tēmas: 0
Ziņas: 17900

25/09/2022 18:36
Ko tagad darīt tām Magones, Agritas, Margaritas, Lienes... vārdu nēsātājām, kuras ir foršas, sakarīgas, gudras utt., un kurām ne mazākā sakara ar ap viņu vārda māsām sacelto balagānu?
Anksa, ja pareizi sapratu, Agrita ir viena no šova ģimene burkā dalībniecēm.
3 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

25/09/2022 18:50
friina | 25/09/2022 18:36
ko darīt? blin, frīna, raudāt vai samierināties! tu ar` runā kā bērns. vai kā cilvēks, kurš grib, tā sakot, parunāt... vienmēr... vienmēr ir bijis tā, ka līdz ar kādu personvārdu "velkas līdz" attieksme pret šā vārda nēsātāju.
... ja man bērnudārza biedrs bija vienmēr nopuņķojies ivars, tad savam bērnam es tādu vārdu nelikšu. asociācijas, saproties. vai arī tieši pretēji-kā pati minēji tās filmas un grāmatas.
2 4

Tēmas: 0
Ziņas: 17900

25/09/2022 19:05
Ir atšķirība vai asociācijas ir b/d, klases, kursa, darba kolektīva ietvaros, vai, virsrakstu vārdiem runājot, visas Latvijas ietvaros.
3 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

25/09/2022 19:33
Teksta autoram pl. 11: 50 ir reāls naids pret Ukrainu un visu, kas ar to saistīts. Nez kāpēc?

Vēl viena "Pati izdomāja, pati noticēja, pati apvainojās". Trešo reizi jau rakstu, ka Ukraina man ir VIENALDZĪGA, bet ļaužu pasistība gan nē, - ar to vismaz var garīgo sev pauzlabot.
Ja par vārdiem, tad agrāk kārtība bija tāda. Bija svētie ar dažādiem vārdiem, kuri kļuva par aizgādņiem un aizstāvjiem tiem bērniem, kuriem vecāki lika viņu vārdus. Teiksim Tenis latviešiem bija cūku un cūkkopju kurators, attiecīgi, ja ģimene ar to nodarbojās, tad kādam no bērniem to ielika. Lika divus vārdus, lai aizstāvji ir divi ... Nu, tad es gribētu iztēlē sev uzburt tādu svēto "Peremogu", svēto "Pjaķiļetku" vai svēto "Mudīti", teiksim. Nez, kā tādi bērnam varētu dzīvē palīdzēt?
Dīvainie vārdi, par kuriem laikam Versija rakstīja, ir Latgalē, bet tie ir KATOĻU, nevis latgaliešu vārdi. Ir stāsts par paziņu, pie kuras slimnīcā pēc meitas dzimšanas ieradies vīrs (laikam - pārliecināts katolis) ar katoļu kalendāru, un viņas jau tā neordinārais esot bijis visnormālākais visā grāmatā.
Jā, vēl visādu praviešu līdzgaitnieku vārdus un imperatoru vārdus lika laikam.
4 4

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

25/09/2022 19:45
ja par vārdiem. man, piemēram, ļoti patīk vārds "terase"
3 4

Tēmas: 26
Ziņas: 8332

25/09/2022 20:23
Grizelda. Kā jums tas patīk? Arī asociācijas ar graužamām darbībām? :)
4 4

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

25/09/2022 20:26
versij, kas ir grizelda pret auto moto radio loto, jā, atceros-zero. vēl labs ir fiasko. domāju par to joprojām!
3 4

Tēmas: 26
Ziņas: 8332

25/09/2022 20:30
Nūuuuu, ir jau vēl skonto! Ir storno, brutto un indigo. Un ir libido...
4 3

Tēmas: 26
Ziņas: 8332

25/09/2022 20:34
Vot, kas man drrrrrrausmīgu šermuli uzdzen... pamazināmās formas. Vai tās pat nav pamazināmās, Liz, kā īsti to sauc? Kad no Venerandas sanāk Veņeite, no Leokādijas- Ļokeite, no Raivja- Raivuša un no Ludmilas- Ļudojedočka?
Neuztveriet personiski, tas tikai ilustratīvs piemērs.
5 3

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

25/09/2022 20:40
deminutīvi
nu principā tās "ītes" jau pamatformā izklausās kā deminutīvs.zeltīte, ziedīte...
(hallloo, ballējam, neguļam, kur mani 4 rimbuļi, a?)
5 4
25/09/2022 20:44
Oi, atcerējos, kā bērnībā mammai prasīju, kāpēc mani nenosauca par Vizbulīti. Tolaik man likās, kā bērnam, smuks vārds. Tagad tas liekas drausmīgs.
3 1

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

25/09/2022 20:48
Nu, ir vēl vīriešiem laikam Vizbulis dzirdēts.
1 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8332

25/09/2022 21:09
Reiz mēs te par lietu likām melodijas...  
Arī cilvēku vardiem ir dziesmas veltītas. Man nav. Vismaz es neko tādu nezinu.
1 1

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

25/09/2022 21:17
Man ir. Smaidu. 
0 1
25/09/2022 21:34
man arī, no Maestro R.Paula
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

25/09/2022 21:42
anks dziesma ir klasiski skaista
man arī ir(a). šķiet, arī Paula, toč` zinu, ka dzied Kurševs. un man tā dziesma nepatīk.
1 4
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas