Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 31320

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938495 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)
25/09/2022 21:43
Izrādās, man arī ir. Tik ne latviskā izpildījumā. Melodija gan smuka
1 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23499

25/09/2022 22:05
Izskatās ka Anksa un Indrak tiek ignorētas. Pilnīga nulle. Trakas lietas.
Labvakar.
Man mans vārds patīk. Dziesmas nav veltītas. Ja nu vienīgi kādos korāļos. Latīniski.
4 4

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

25/09/2022 22:23
rimbuļus, beat, vajag izpelnīties(ar lepnumu tā saku)
uz mani, piemēram, strādā vesela (a varbūt slima?nezinu) ēnu brigāde.
7 4

Tēmas: 0
Ziņas: 23499

25/09/2022 22:26
Sveika, Lizettt!
Laikam neko daudz neesmu nokavējusi un varēšu pievienoties diskusijai
3 3

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

25/09/2022 22:30
labuvakar, beat.
vai t` šite ko var nokavēt...
4 4

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

26/09/2022 08:18
labrīt
2 4

Tēmas: 0
Ziņas: 17900

26/09/2022 08:53
Labrīt! Pēdējā atvaļinājuma diena, nesteidzīgi malkoju kafiju un izbaudu nesteidzīgu rītu.
2 2

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

26/09/2022 09:19
Labrīt:) Es gan jau nu ļoooti esmu darbiņos:) Bet- arī man  kafijkrūze uz  darba galda un  lēnām malkoju:)
 Frīna, Tev mājās kurina? Tev darbā kurina?:)  Brīvdienas  bija ļoti jaudīgas, tagad var  padzīvot drusku pa mierīgo:)
3 5

Tēmas: 0
Ziņas: 17900

26/09/2022 09:34
Par darbu nezinu, atvaļinājuma laikā neinteresējos kas tur ir vai nav. Mājās apkures nav, un laikam ilgi nebūs. Kā RNP informē, mājas, kurām bija parādi, bet tie vasaras sezonā nomaksāti, apkuri pieslēgs kad diennakts vidējā temperatūra trīs dienas pēc kārtas ir +8 grādi. Mājas, kuras joprojām ir parādā tad, kad vidējā t, trīs dienas pēc kārtas ir 0. Es dzīvoju nenomaksāto parādu mājā. Parādnieki sen dzīvokļus pārdevuši un pagaisuši tālēs zilajās, bet parāds palika.
2 2

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

26/09/2022 09:42
Neko gaišs skats uz nākotni... Man nekurina ne  mājās un arī ne darbā. Šonedēļ  uz nedēļas otru galu mājas sapulce un tad jau redzēs ko un kā pielems un salems..
2 3
26/09/2022 09:49
Atceros senu dziesmu, par veco Minnu kas kokā kāpa uz puišiem lūkoties, tik nezinu vai minna bija domāts kā sievietes vārds. Šejienes omes laikam labāk zinās, kā nekā viņu laikmeta dziesma.😀
2 4
26/09/2022 10:01
Labrīt lab, ka kurina jau no 16tā datuma:)
aiz loga skaista rudens diena
jādodas garā pastaigā..
kafija būs kaut kur pa ceļam..pagaidām ūdens un tēja un kaut mazitiņa maizite
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

26/09/2022 13:19
darbā karsti, logi vaļā. skaista diena.jāiet ielās, forši!
versijaaa
eliii
beaaat
tedraaa
lareee
mooostamieees!
5 4

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

26/09/2022 13:20
Tikkk, skaļi iekliedzies, ka pat es pamodos.
3 4

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

26/09/2022 13:54
mani neviens nesauca, bet es vienalga atnācu . Labrīt!
Apkures nav, bet pagaidām vēl ļoti normāli..+21, man vairāk nemaz nevajag. es domāju, ka mums tikai oktobrī pieslēgs.
1 1

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

26/09/2022 14:34
sooool, nu piedooo, tā ir, ka starp darba dunu skatās.man nez kāpēc šķita, ka no rīta esi bijusi te.
labrīt.
vidvud, kušššš..mierrru.. būs lāb!
1 4

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

26/09/2022 14:35
Labdien😀mums savs siltums.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

26/09/2022 14:35
nez, ko no SAVA laikmeta atceras šejienes ōpis beast.
1 4

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

26/09/2022 14:37
manā istabā +26
darbā apm . tikpat. bet man saule iesilda+apkure
1 4

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

26/09/2022 14:38
Kas vēl būtu, ja būtu apkure. Viss ok, vasaras drēbēs. Ne jau tikai šodien. Uzsveru- renov. mājas priekšrocības.
1 3
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas